f Tron (TRX), VC Spectra (SPCT) Aptos’ta (APT) 50 Dolar 5.000 Dolar Olabilir Mi?  › COINTURK

Tron (TRX), VC Spectra (SPCT) Aptos’ta (APT) 50 Dolar 5.000 Dolar Olabilir Mi? 

10:44
19 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yatırımcılar sürekli olarak mütevazı bir yatırımı önemli bir getiriye dönüştürmek istiyor olabilir. Peki, Tron (TRX), VC Spectra (SPCT) ve Aptos (APT) gibi dijital varlıklara yapılan yalnızca 50 dolarlık bir yatırım 5.000 dolarla dönüşebilir mi? 

TRX Fiyatı Bir Virüs Saldırısının Ortasında Direncini Koruyor 

Tron (TRX) ekosisteminin CEO’su Justin Sun’ın sahibi olduğu Huobi, kötü niyetli bir saldırının kurbanı oldu. Tron (TRX) ihlali, eski bir çalışan tarafından yaratıldığı iddia edilen bir Truva atı virüsünün yayılmasıyla meydana geldi. 

Tron (TRX) ihlaline yanıt olarak yetkililer hızla harekete geçerek siber saldırıdan sorumlu eski Huobi çalışanını yakaladı. 

Bu endişe verici ihlale rağmen, Tron (TRX) zorluklar karşısında kayda değer bir dayanıklılık gösterdi. Geçtiğimiz hafta boyunca TRX fiyatı yukarı yönlü bir seyir izledi. 10 Eylül’de TRX fiyatı 0,078$ iken 16 Eylül’de 0,084$’a yükseldi. Bu artış Tron (TRX) için %6,4’lük kayda değer bir yükselişe işaret ediyor. 

Piyasa analistleri ve uzmanlar Tron’un (TRX) son performansını değerlendirdi ve birçoğu ufukta daha fazla olumlu gelişme öngörüyor. Tahminler, Tron coin’in yakın gelecekte potansiyel olarak bir kırılma yaşayabileceğini ve önümüzdeki seanslarda fiyatını 0,09 $ seviyesine doğru itebileceğini gösteriyor olabilir. 

Aptos (APT) Büyük Bir Token Açılışı İçin Hazırlanıyor 

Aptos (APT), Kasım ayında önemli bir etkinliğe hazırlanıyor – 20 milyon APT tokenının piyasaya sürülmesi. Bu önemli Aptos (APT) token kilidinin açılması 103 milyon doların üzerinde bir değere sahip. 

Yaklaşan bu token sürümü, Aptos’un 235 milyon APT token’dan oluşan toplam dolaşım arzının %8,5’ini temsil ediyor. Araştırma şirketi The Tie, Kasım ayında planlanan Aptos (APT) token kilidinin açılmasının potansiyel etkisine ışık tuttu ve piyasaya önemli miktarda likidite gireceğini vurguladı.  

13 Eylül tarihli haber bülteninde, “Kasım ayında açılacak olan 20 milyon Aptos (APT), önceki 30 gündeki ortalama günlük işlem hacminin %112’sine denk geliyor.” denildi. 

Bununla birlikte, Aptos (APT) sürekli vadeli işlem piyasalarından elde edilen veriler, tüccarların kripto para birimi üzerinde giderek artan bir düşüş görünümü benimsediğini gösteriyor. Olası bir yükseliş trendinin ince ipuçları olsa da, baskın teknik göstergeler Aptos’un (APT) fiyatı için düşüş eğilimine doğru eğiliyor olabilir. 

VC Spectra (SPCT) Halka Açık Ön Satışı 

Açıklamalara göre VC Spectra (SPCT), yatırımcılara en iyi DeFi projeleri dünyasına benzersiz bir giriş sağlayan son teknoloji bir güç olarak ortaya çıkıyor. 

VC Spectra (SPCT) token sahipleri, etkili oylama hakları ve indirimli blok zinciri ICO’larına özel erişim ayrıcalığına sahip. Ayrıca VC Spectra (SPCT), ön satış aşamasında cazip bir temettü ödemesi olasılığı sunduklarını ifade ediyor. 

BRC-20 standardı üzerinde çalışan VC Spectra (SPCT) token, merkezi olmayan ticaret, varlık yönetimi ve işlem ücretlerinin karşılanması dahil olmak üzere çok yönlü bir kullanım sunduklarını ifade ediyor. 

Mevcut halka açık ön satışın 3. aşaması, iddialara göre yatırımcılar için cazip bir beklenti sunuyor. 0,033 $ fiyatıyla VC Spectra (SPCT) token, yatırım için kripto paralardan biri olarak öne çıkıyor olabilir. 

Ekibin iddialı açıklamasına göre ön satışın zirvesinde 0,080 $ ile erken yatırımcılar, VC Spectra’nın başlangıç değeri olan 0,008 $’dan 10 katlık bir artış elde edebilir. 

Önemli kârlar elde etmeyi hedefleyenler için iddialara göre VC Spectra (SPCT), bir hazine oluşturmak amacıyla keşfedilecek en iyi kripto para birimi olarak öne çıkıyor. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI