Tron Kullanıcıları 1 Milyar TRX’in Yakılmasını İstiyor!

Topluluk Justin Sun'a seslendi: 1 Milyar Tron'u (TRX) yak!
10:00
5 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 15. kripto para birimi olan Tron (TRX), geçtiğimiz ay içerisinde oldukça korkutan bir gelişme ile anılmıştı. Tron Foundation 33 milyar adet kilitli TRX’in kilidini açtı.

Justin Sun bir süre sessizliğini korusa da bunların ne için kullanılacağının bilinmemesinden doğan spekülasyonları susturmak için açıklama yaptı. Sun, 33 milyar TRX‘in satılmayacağını ve şu an için hiçbir işlem yapılmadan bekletileceğini açıklamıştı. Tron kullanıcıları ise bununla beraber toplam Tron arzının 100 milyar adeti aşması ile beraber tepki göstermeye başladılar.

İçerik Rehberi

1 Milyar TRX Yakın!

Kripto para sektörünün önemli isimlerinden Misha Lederman ise Sun’a yönelik bir teklifte bulundu. BeatzCoin CCO‘su Lederman, Sun’ın 2018 yılında  1 milyar TRX’i yaktığını hatırlattı. Sun o tarihlerde bu eylemi toplam TRX arzını 100 milyar adetin altında tutmak için yapmıştı.

Lederman ise Sun’ın yine aynı hareketi yapması gerektiğini ve 100 milyar adet TRX’i topluluğun yararına yakmasında fayda olacağını açıkladı. Sun konu hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da, kendisinin özellikle sosyal medya tabanlı kampanyaları sevdiği biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar