X

TomoChain Coin Nedir?

TomoChain, ticari kullanım odaklı bir projedir.
13:32
18 Aralık 2020

TomoChain (TOMO) direkt olarak şirketlerin ticari kullanımı için oluşturulan blockchain projesidir. Proof-of-Stake konsensüs oylama modelini kullanan TomoChain Coin, milyonlarca kullanıcının ve şirketin blockchain üzerinden istedikleri işlemleri hiçbir kısıtlamaya takılmadan yapabilmelerini sağlamak.

TomoChain (TOMO) Nedir?

TomoChain Coin, DeFi sektörü odaklı birçok işleme ve uygulamaya sahip. Saniyede 2.000’e kadar işlem yapabilen ağ, 2 saniyelik blok süresine ve 0 dolarlık gas işlem ücretine sahip. Ağın ve ağdaki kripto paranın EVM yani Ethereum Virtual Machine entegrasyonuna sahip olduğu da görülüyor.

TOMO Coin Yorum

TOMO yorumlarına bakıldığında bunun 146. kripto para birimi olduğu ve sektörün önemli bir bölümünde yer aldığı görülüyor. Son 24 saat içerisinde 8 milyon dolarlık hacim elde eden TOMO’nun toplam piyasa değeri ise 61 milyon dolar seviyesinde. Toplam 100 milyon arza sahip olan TOMO’nun sirkülasyondaki arzı ise bundan çok daha az bir seviyede ve 76 milyon adet olarak gözüküyor. TOMO fiyatı sadece 2017 yılındaki rallide değil, aynı zamanda 2019 yılındaki rallide de ciddi bir yükseliş etmişti. Şimdi ise 2020 yılındaki altcoin rallisi TOMO’yu eski seviyesine çıkartabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TomoChain Coin Nasıl Alınır?

TOMO Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • TOMO Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna TOMO yazın ve altta açılan TOMO /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “TOMO AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek TOMO Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar