X


Şimdi XRP Yatırımcılarının Sırası: Ünlü Analist XRP Tahminini Açıkladı

XRP fiyatı rekor kırdığı günlere geri mi dönüyor?
20:09
7 Ocak 2021

XRP fiyatı bugün lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yükselişini aratmayacak ivme yakaladı. XRP fiyatının 7 gün içerisinde %68, 24 saat içerisinde %47 ve son 1 saat içerisinde %6 yükseliş yakalaması, XRP boğalarının yeniden sahneye çıkmasını sağladı. Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi son 24 saat içerisinde 13 milyar dolarlık ticari hacim elde ederek aslında yüklü bir alış baskısı ile karşı karşıya olduğunu gösterdi.

XRP Fiyatı Desteği Bırakmadı

Herkes açılan dava sonrasında XRP fiyatının dibe yani 0 dolara kadar düşeceğini beklerken 0,17 dolar direnmeyi başardı ve ne kadar güçlü bir destek olduğunu gösterdi. 0,17 doların tutunmasından sonra ise 0,20 dolara kadar çıkan XRP, bir süre burada konsolidasyon yaşadı.

XRP fiyatının 0,20 dolar bandına çıktığı anlarda üç kötü haber gelse de XRP fiyatı burada kararlı olduğunu gösterdi ve herhangi bir sert düşüş yaşamadı. XRP fiyatının bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,35 dolara kadar yükselmesi ise işlerin değiştiğini ve artık tutunma yerine yükselme döneminin geldiğini gösteriyor.

XRP fiyat

Analist 0,35 Dolar Sonrası Yeni XRP Tahminini Açık Etti

Daha önce XRP tahminleri ile nokta atışları yapan bir analist ise yeni bir gönderi yayınladı. XRP topluluğunun ileri gelenlerinden birisi olarak bilinen Twitter kullanıcısı HaraldoXRP, 0,35 dolar tahmininin gerçekleşmesinden sonra sıradaki hedefinin 0,43 dolar olduğunu vurguladı.

Analiste göre XRP fiyatı 0,43 dolara çıktıktan sonra hafif bir direnç ile karşılaşabilir ve satış baskısı görülebilir. Harry, buna rağmen XRP fiyatının 0,43 dolara dokunacağını ve buradan yoluna devam edeceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar