X


Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuşa Geçti

Binance'in listeleme duyurusu bu altcoin'de büyük artışa neden oldu. İşte detaylar.
09:46
11 Ekim 2021
Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuşa Geçti

Dünyanın en büyük borsası Binance, bugün yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. Binance’in bu duyurusunun ardından altcoin’in fiyatı uçuşa geçti. İşte Binance’in listeleyeceği o altcoin.

Binance Bu Altcoin’i Listeliyor

En büyük ve en popüler kripto para borsası olan Binance, bugün yeni bir duyuru ile SuperRare’i (RARE) listeleyeceğini bildirdi. Binance tarafından yapılan duyuru sabahın erken saatlerinde geldi ve RARE fiyatında büyük bir artışı tetikledi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öyle ki altcoin, duyurunun ardından %200’e yakın bir artış kaydetti ve fiyat 1.37 dolar seviyesinden 3.7 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Binance tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

Binance, SuperRare’i (RARE) listeleyecek ve RARE/BTC, RARE/BNB, RARE/BUSD ve RARE/USDT işlem çiftleri için 11.10.2021 tarihinde işlem başlatacak. Kullanıcılar artık alım satıma hazırlanmak için RARE’yı borsaya yatırmaya başlayabilir. RARE için para çekme işlemleri 12.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. RARE Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

SuperRare (RARE) Nedir?

Koleksiyon dünyasında insanlar gerçek anlaşmalar istiyor ve bunun için büyük paralar ödemeye hazırlar. Ve büyük para bulduğunuz yerde dolandırıcılık ve sahtecilikle de karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ethereum blok zincirini kullanarak, bir sanat eserinin tüm geçmişi ve kökeni, kimsenin kontrol etmediği ve herkesin erişemeyeceği dağıtılmış bir defterde izlenebilir.

SuperRare platformunda sanatçılar bir sanat eseri yaratır ve onu simgeleştirir; yani sanatı bir simgeyle ilişkilendirirler. Bu sadece herhangi bir token değil, yeni dijital sanat sonsuza kadar bir değiştirilemez token (NFT) ile bağlantılıdır. Bu özel Ethereum token türü, sanat eserinin kendisi kadar benzersiz olma özelliğine sahiptir.

NFT SuperRare‘e geçtiğinde, uzun vadeli bir yatırım olarak satın alınabilir, satılabilir ve hatta HODLlanabilir. Sanatçılar, eserlerini müzayede tarzı bir ihale süreci için hazırlayabilir veya belirli bir fiyattan satabilir. NFT bir alıcıya satıldıktan sonra, çeşitli NFT ticaret platformlarında herhangi bir fiyattan yeniden satılabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar