Reklam

Shiba Inu (SHIB) Satın Almak İçin İyi Bir Zaman Mı? SHIB Fiyat Tahminleri!

SHIB almak için geç mi kaldınız? Karar vermek için acele etmeyin!
21:16
10 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sadece eğlence amaçlı ortaya çıkan fakat sonrasında yürürlüğe koyduğu projeleriyle fayda üretimine başlayan Shiba Inu (SHIB) yeniden yükselecek mi? Şaka coinler kısa vadede yüksek kazanç hedefleyen yatırımcıların akınına uğruyor. Piyangonun kendisine vurması için her yeni projeye yatırım yapan insanlar bir noktada sadece şanslarını deniyor. Shiba Inu’da bunlardan biriydi ve erken dönem yatırımcılarına ciddi kazanç fırsatları sundu, peki SHIB almak için artık çok mu geç?

Shiba Inu (SHIB)

AMC’nin CEO’su Adam Aron, topluluğun Shiba Inu hakkındaki düşüncelerini ölçmek için 29 Ekim’de bir anket açtı. Şirket Dogecoin (DOGE) için aldığı karar benzer şekilde Shiba Inu (SHIB) ödemelerini de kabul edeceğini duyurdu. Önümüzdeki yılın ilk 3 ayı içinde Shiba Inu (SHIB) şirket tarafından ödeme yöntemi olarak desteklenecek.

Diğer önemli bir olay ise 1.729.551 dolar değerinde SHIB satın aldığı bildirilen popüler ETH balinası “Gimli”dir. Son yükselişte bir balinanın yaptığı alımla desteklenmişti. Güçlü yatırımcıların milyon dolarlık alımları ve topluluğun hızla büyüyor olması SHIB için destekleyici oluyor. En son takipçi sayısında Ethereum’u gerisinde bırakan SHIB topluluğu 2 milyona yaklaştı.

Shiba Inu (SHIB) Teknik Analiz

SHIB için çift haneli yükseliş artık son derece normal hale geldi. Ancak bunun tekrar yapmasının tek yolu bulunuyor. Kritik 0.000059 dolar direncinin aşılması ve üzerinde kapanışlar yapması fiyatın yenide yönünü yukarı çevirdiğini gösterecektir. Büyük bir çöküşün başlamaması için 0.00005280 desteğinin korunması gerekir. Ancak fiyat 0.0000513 ile bu kritik bölgenin altında bulunuyor. Yani bu bölgeden %5 stoplu şekilde giriş yapılırsa geri dönüş ihtimalinde kazançlı çıkabilirsiniz.

Dört saatlik grafik pek iç açıcı değil yukarıdaki riske girmeniz sonucunda stop olma ihtimaliniz çok daha yüksektir. Hareketli ortalamaların 200 günlükleri hariç tamamı sat bölgesinde, RSI aşırı satışın iyice dibine doğru yaklaşıyor. MACD negatif ve momentum da boğaların zayıf kaldığını teyit ediyor. Eğer SHIB alımı yapacaksanız daha düşük seviyelerden şansınızı denemek için fırsatınız olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar