X


Pompliano: “İnsanlar Neden XRP Aldığını Anlamıyorum”

Anthony Pompliano, Ripple’ın gelişmesinin XRP’nin fiyatının artması demek olmadığını dile getirdi.
19:19
1 Temmuz 2020

Bir girişim yatırımcısı ve Bitcoin destekçisi olan Anthony Pompliano ile TechCrunch ve Arrington XRP Capital kurucusu Michael Arrington bir podcast yayınında Bitcoin ve XRP hakkında yorumlar yaptı. Yapılan açıklamalarda Arrington, XRP’ye olan ilgisini paylaştı ve geçmişte Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse ile işbirliği yaptığını dile getirdi. Ancak Pompliano’nun açıklamalarına bakılırsa, ünlü isim Arrington ile aynı fikirde değil.

“Kriptolara İzin Verilmeli”

Arrington, 2017 yılında kripto para birimleri ile ilk kez tanışmasının ardından nasıl olaya tamamen dahil olduğuna dair kısa bir hikaye anlattı. TechCrunch’ın kurucusu daha sonra Ripple’ı o zamanın en iyi kripto şirketi olarak keşfettiğini ve kendi kripto hedge fonunu kurmak için yardım ararken Brad Garlinghouse ile tanıştığını dile getirdi.

Arrington, çeşitli nedenlerle Ripple’in doğrudan fonuna yatırım yapmadığını, ancak CEO’nun Arrington XRP Capital’in piyasada görünür hale gelmesine yardımcı olmak için çok çaba sarf ettiğini ifade etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan girişimci özellikle kripto, Bitcoin ve XRP‘ye karşı genel tutumunu da paylaştı. Yapılan açıklamalara göre Arrington, XRP’yi seviyor ve “Bitcoin’in para, paranın da Bitcoin” olduğuna inanıyor. Ancak gelecekte iyi sonuçlar elde edilebilmesi için internete tanınan imkanların düzenleyici kuruluşlar tarafından Bitcoin’e de tanınması gerektiğini itiraf etti.

“Ripple’a Saygı Duyuyorum”

Arrington, XRP ile ilgili düşüncelerini sorduğunda Pompliano, ilk zamanlarda Ripple’a yatırım yaptığını ve bundan çok iyi kar elde ettiğini itiraf etti. XRP’ye gelince Pompliano, token’ı Ripple’ın bir ürünü olduğu için satın aldığını ve bunun bankaların çalışmasını hızlandırdığı için iyi bir şey olduğunu ifade etti. Ancak Pompliano’ya göre, Ripple’ın gelişmesi demek XRP’nın fiyatının artacağı anlamına gelmiyor. Dolayısıyla ünlü isim insanların neden XRP aldığını ya da fiyatının yükselmesini beklediklerini anlamadığını dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar