Poloniex Borsası Justin Sun’a Mı Geçti?

Poloniex borsasına yatırım yapan konsorsiyumun başında Justin Sun Mı Var?
19:00
19 Ekim 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen kripto para borsalarından Poloniex geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada üst firması Circle‘dan ayrıldığını ve Polo Digital Assets olarak farklı bir marka ile yoluna devam edeceğini vurguladı. Polo Digital Assets ABD’li müşterilere hizmet vermeyeceğini duyurdu ve Çin merkezli bir firma veya kişiden yatırım aldığını açıkladı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.  Hangi firmadan yatırım aldığını açıklamayan Polo Digital Assets hakkında şimdiden önemli söylentiler çıkmaya başladı.

İçerik Rehberi

Justin Sun Dedikodusu

The Block’un Circle firmasındaki kişilere dayandırarak öğrendiği bilgiye göre Poloniex‘e yatırım yapan konsorsiyumu direkt olarak Justin Sun yönetmekte. Justin Sun özellikle son dönemlerde yaşanan Tron (TRX) düşüşünün sorumlusu tutulmuş ve kötü sosyal medya hamleleri nedeniyle eleştirilmişti.

Larry Cermak ise Justin Sun’ın ilk iş olarak bir kripto para borsa token’i piyasaya süreceğini ve bunu aynı Binance Coin gibi yükselteceğini iddia etti. Justin Sun böyle bir girişime kalkarsa bunun Tron için de yükseliş getirebileceği kulislerde dolanıyor. Justin Sun cephesinden veya merak edilen konsorsiyumdan iste konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Poloniex’in ilk olarak 100 milyon dolarlık fonlama aldığı ve hizmetlerini büyük ölçüde geliştireceği belirtildi. Poloniex kripto para sektörünün ilk borsalarından olması ile büyük bir tanınırlığa da sahip.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar