X


Poet Coin Nasıl Alınır?

Poet Coin nedir ve nasıl alınır?
22:42
21 Mart 2021

Po.et (POE) Coin, Ethereum (ETH) ağı tabanlı olup içerik üreticilerine yönelik bir kripto para ve blockchain projesidir. Po.et projesinin en büyük hedefinin içerik üreticilerinin çok daha makul bir gelir kaynağı elde edebilmesi ve gelirlerine eşit bir şekilde ulaşabilmesi şeklinde tanımlanabilir.

Birçok içerik üreticisinin yaratıcı ve eşsiz içerikler için hem bunları koruyabilmesini hem de bunlardan ciddi bir gelir elde edebilmesini mümkün kılmayı hedefleyen POE Coin, kısa sürede popüler olmayı da başardı. Ethereum ağı tabanlı ERC-20 tokeni olan POE de ağın kendi kripto para birimi olarak kullanılmakta.

İçerik üreticilerinin meta verilerini ve telif hakkı gibi sahiplik bilgilerini kaydeden ağ, açık kaynaklı bir yapıya da sahip. Blockchain konsensüs yapısı olarak ise Proof-of-Existence kullanan Po.et Coin, bu yönüyle birçok diğer kripto para projesinden de ayrılıyor. Açık ve evrensel bir blockchain kayıt defterine sahip olan POE Coin, aynı zamanda IPFS kullanması ile de adından söz ettiriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Poet (POE) Nedir?

POE Coin, toplam 581.000 dolarlık piyasa değerine sahip ve toplam arzının 3.141.592.63 olduğu görülüyor. POE’nin değeri ise 0,0001852 dolar olarak gözükmekte. POE Coin tüm zamanların rekorunu ise 2018 yılında 0,2823 dolar ile kırmıştı. O tarihten bu yana projenin %99,93 değer kaybettiği görülüyor.

POE Coin Nereden Alınır?

POE Coin satın almak için Binance hesabı oluşturup belirli adımları takip etmek gerekiyor.  Rekor likiditesi ile alanında birinci olan Binance üzerinden POE Coin almak için bu adımları izleyebilirsiniz:

  • POE Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL göndermek veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna POE yazın ve altta açılan POE/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “POE AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek POE Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar