Piyasaya Adını Altın Harflere Yazdıran Bot Altcoin Sepetini Paylaştı!

Analizleri ile birçok ünlü ismi geride bırakan Real Vision Bot, yatırımcılar ile güncel altcoin sepetini paylaştı. Liste başında Bitcoin (BTC) var!
23:45
6 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Birçok kripto para birimi piyasaları etkisi altına alan kripto kışından kurtulma mücadelesi verirken, birçok analistten daha iyi tespitlerde bulunan ve piyasalara ismini altın harflerle yazdırmış Real Vision Bot en yeni verilerini yatırımcılar ile paylaştı.

Botun İlk 5 Sıralaması

Nicel analist Moritz Seibert ve istatistik bilimi uzmanı Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirilen Real Vision Bot, her hafta yatırımcılara uyguladığı anketler ile bir fikir birliği oluşturarak, algoritmik portföye oluşturur. Ardından değerlendirilen anket sonuçlarını kamuoyu ile paylaşan Bot, bu haftaki verileri paylaştı.

Botun açıkladığı yeni verilere göre, yatırımcıların risk iştahının bir hafta öncesine göre önemli ölçüde azaldı. Uygulanan ankete katılan birçok piyasa yatırımcısının portföylerinde, en iyi kripto para birimleri olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) ek olarak üç popüler altcoin bulunuyor. Açıklanan ilk beş sıralamasında kripto para devlerinin ardından birinci sırada %26 oranında oy ile ETH Layer-2 çözümü olan Poligon (MATIC) yer alıyor.

Bitcoin Liste Başında

Bununla birlikte lider akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’a dişli rakip olarak gösterilen Layer-1 blok zinciri Solana (SOL), %20 oy ile ikinci sıraya yerleşti. Ankete katılan yatırımcıların belirlediği ilk beş sıralamasında Polkadot platformuna özgü ve yönetim, staking, bonding olmak üzere üç hedefe hizmet eden token olan DOT %17 oranı ile listenin en sonunda yer alıyor. Real Vision Bot açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

RealVision Exchange kripto para anketinin en son sonuçlarına göre Bitcoin liste başına geri tırmanıyor… Anket sonuçlarına göre yatırımcılar arasında en çok fikir birliğine varılan ilk beş sıralaması şu şekilde: Bitcoin %47, Ethereum %41, Poligon %26, Solana 20%, Polkadot %17

Öte yandan sırasıyla ilk beşi takip eden projeler ise şu şekilde: stablecoin USD Coin (USDC), birlikte çalışabilir blok zinciri Quant Network (QNT) ve Layer-1 blok zinciri Cosmos (ATOM)

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar