X


Oyun Oynayarak 1 Bitcoin Kazanabilirsiniz! Binance “The Bitcoin Button Game” Nedir?

Oyun oynayarak 1 Bitcoin kazanılabilir mi? Cevap evet kazanılabilir. Gelin Binance'in "The Bitcoin Button Game"ini inceleyelim.
11:45
24 Mart 2022
Oyun Oynayarak 1 Bitcoin Kazanabilirsiniz! Binance "The Bitcoin Button Game" Nedir?
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto paralar, NFT‘ler ve Metaverse kavramları ile çokça karşılaşmışsınızdır. İster bir kripto meraklısı olun, ister kripto alanına ara sıra bakıyor olun, en popüler kripto para birimi Bitcoin’i duymuşsunuzdur. Peki size oyun oynayarak 1 Bitcoin kazanma şansınız var desem.

Gelin size oyun oynayarak nasıl 1 Bitcoin‘e sahip olma şansınızın olduğunu anlatayım.

Butona Son Basan Sen Ol, 1 Bitcoin Kazan

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz günlerde platformunda yeni bir oyun duyurdu. Binance, bu oyunla birlikte oyunu kazanan kullanıcıya 1 Bitcoin vereceğini açıkladı.

Binance’in duyurduğu “The Bitcoin Button Game” oyunu aslında oldukça basit: Butona son basan kişi Bitcoin’i kazanır.

Ancak bu durum tam olarak böyle değil. Gelin şimdi bu oyununa ve oyunun kurallarına bir göz atalım.

Öncelikle nedir bu “The Bitcoin Button Game”, zamanlayıcı sona ermeden Bitcoin Düğmesine son tıklayan kişinin 1 Bitcoin (BTC) kazanacağı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kayıtlı oyuncu sayısı 50.000’e ulaştığında sayaç 60’tan geriye doğru akmaya başlıyor. Oyuncular zamanlayıcı sona ermeden önce herhangi bir zamanda Bitcoin Düğmesine tıklayabilir, ancak bir oyuncu butona tıkladığında sayaç yeniden 60 saniyeye sıfırlanır. Butona en son basan kişi ise 1 Bitcoin’in sahibi olacak.

Tamam’da bu oyuna nasıl katılabilirim dediğinizi duyar gibiyim. Gelin hemen açıklayayım.

The Bitcoin Button Game’e Nasıl Katılabilirim

Öncelikle Binance‘in yayınladığı bu oyuna katılabilmek için birkaç gereksinimi karşılamanız gerekiyor. Peki nedir bu gereksinimler;

  1. Kimlik Doğrulamayı tamamlamış, doğrulanmış bir Binance hesabı
  2. Bitcoin Düğme Oyunu başlamadan önce kayıtlı bir Twitter hesabı. Hesabınızın resmi Binance hesabını takip etmiş ve en az 10 takipçisi olmalıdır.

Bu iki gereksinimden en az birini karşılıyor iseniz bu “The Bitcoin Button Game” oyununa katılabilmeniz için yeterli olacaktır.

The Bitcoin Button Game Nasıl Oynanır?

  • Oyunu oynamak için öncelikle buradaki link’ten oyunun sayfasına gidin. Karşınıza çıkan ekrandan “Hazırım”a tıklayın.

  • Oturum açma yönteminizi seçin. Devam etmeden önce Hüküm ve Koşulları okuyup anlayın ve kutuyu işaretleyin.

  • Oyun sayfasına geri yönlendirileceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken oyunun başlamasını beklemek.
  • Kayıtlı oyuncu sayısı 50.000’e ulaştığında, 60 saniyelik zamanlayıcı başlayacaktır. (Zamanlayıcı sona ermeden önce düğmeyi istediğiniz zaman bir kez tıklayabilirsiniz. Birisi düğmeye her tıkladığında, zamanlayıcı 60 saniyeye sıfırlanır.)

  • Zamanlayıcı 00:00’a ulaştığında oyun sona erecektir. Düğmeye en son tıklayan kişi kazanır.

Son olarak unutmamanız gereken bir şey var: Her hesap yalnızca bir kere butona basma hakkına sahiptir. Yani daha önce oyunu oynayıp yeniden şansını denemek isteyenler maalesef oyuna yeniden katılamayacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar