Öngörüleri Çıkan Analist 2 Altcoin Paylaştı! Biri Patladı, Diğeri de Patlayacak!

Özet

  • Öngörüleri çıkan kripto para analisti Bluntz, Ethereum (ETH) ve The Graph'da (GRT) yükseliş beklediğini açıkladı.

  • Analiste göre ETH, Bitcoin karşısında önemli bir yükseliş kırılımı için hazırlanıyor.

  • Bluntz, son 7 günde yüzde 10'un üzerinde değer kazanan GRT'deki yükselişin ise devam etmesini öngörüyor.
16:55
1 Haziran 2023

Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasası satış baskısı altında kalmaya devam ederken ünlü kripto para analisti ve trader’ı Bluntz, en büyük altcoin Ethereum’un (ETH) Bitcoin karşısında yükselmesini beklediği öngörüsünde bulundu. Analist ayrıca bir süredir yükseliş trendi içerisinde hareket eden The Graph’da da (GRT) yükselişin devam etmesini bekliyor.

Ethereum Büyük Kırılım İçin Hazırlanıyor

Anonim kripto para analisti Bluntz, Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) işlem çiftinin kırılmanın eşiğinde olabileceğini söyledi. Bluntz, beklediği kırılmanın gerçekleşmesi halinde Ethereum’un Bitcoin karşısında güçlü bir ralli yapması öngörüsünde bulunarak “ETH/BTC işlem çifti potansiyel olarak büyük bir kırılmanın eşiğinde. Henüz gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin değilim ama gerçekleşirse ETH için oyun zamanı başlar.” dedi.

Bluntz’un paylaştığı grafiğine göre, ETH/BTC işlem çifti yükseliş sinyali kabul edilen düşen kama formasyonu oluşturuyor. Fiyatın düşen kamayı kırması halinde alıcıların güç göstererek fiyatı sert şekilde yukarı taşımaları beklenebilir.

ETH/BTC işlem çiftinin ardından Bitcoin/ABD doları işlem çiftini analiz eden Bluntz, en büyük kripto paranın ABD doları karşısında önemli bir destek seviyesinin altında düştükten sonra tehlike işaretleri verdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

Bitcoin kırılım aralığına geri döndü. Bu asla iyiye işaret değil. Bu tarafta riskleri bir miktar azaltmanın vakti gelmiş olabilir.

The Graph’taki Yükselişin Devam Etmesini Bekliyor

Bluntz, Bitcoin ve en büyük altcoin Ethereum’un ardından son yedi günde yüzde 10’un üzerinde yükselen Blockchain endeksleme protokolü The Graph (GRT) için de değerlendirmede bulundu. Analiste göre, The Graph düşen kama formasyonunu tamamlayarak formasyondan çıkmasının ardından yukarı yönde daha fazla yükseliş potansiyeline sahip:

GRT‘de 0,13 dolara karşılık gelen ana direnç seviyesi geçildi. Bu net kanal kırılımından bu yana yükselişten başka bir şey olmadı. Ticaret yapmak için en sevdiğim yapılardan biri… Bence hala fiyatın yükselmesi için yeterli güç var.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar