reklamı kapat

Onca Kripto Parayla Nasıl Başa Çıkılır? AGATE Bir Çözüm Sunuyor

11:01
21 Temmuz 2018

Bitcoin 2009 yılında başlatıldığından beri birçok kripto para üretildi ve piyasada zengin bir çeşitlilik meydana geldi. Önümüzdeki yıllarda yeni kripto paraların piyasaya dahil olacağını söyleyebiliriz. Bu kadar fazla kripto para arasında yatırım yapmak ve dijital varlıkları yönetmek zannedildiği kadar kolay olmayabilir.

Piyasadaki bir diğer problem ise kripto varlıkların gerçek dünyada kullanılması. Kullanıcıların kripto paralarını tıpkı itibari paralarda olduğu gibi Visa ya da Mastercard aracılığıyla harcamalarına imkan vermeyi hedefleyen birkaç startup bulunuyor. Ancak bu startup’ların tamamı ortaya etkili bir sonuç koymakta zorlandı. Kullanıcının dönüşüm talebinde bulunmasıyla başlayan kripto paraların itibari paraya dönüşme süreci halen oldukça uzun sürüyor. Üstelik mevcut uygulamalarda bu süreçle ilgili alınan işlem ücretleri de bir hayli yüksek.

Agate bu sorunları ortadan kaldırmak için geliyor. Agate uygulamasından faydalanan kullanıcılar beş farklı kripto varlığı aynı platformu kullanarak kolaylıkla yönetebilecek. Bu sayının 2018 sonuna kadar 17 kripto paraya çıkarılacağı belirtildi. Agate kullanıcıları diledikleri kripto paraları diledikleri itibari para cinsine rahatlıkla çevirebilecek. Üstelik Agate projesiyle kripto para dünyasına benzersiz bir özellik daha kazandırılacak. Kullanıcılar ve satıcılar herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan yalnızca Agate sayesinde para transferi yapabilecek.

Agate’in kullanıcılarına sağlayacağı olanaklar bu bahsettiklerimizle sınırlı değil. Kullanıcılar Agate’i kullanarak banka hesaplarına para yatırabilecek, kartlarını doldurabilecek ve kullanabilecek. Bütün bunlar Agate ekosisteminde mümkün.

Agate’in sunduğu imkanlardan bir tanesi de Agate işlem botu. Bu bot Agate platformuna birçok varlığın yüklenmesini sağlayacak. Böylece kullanıcılar platformdan en iyi şekilde istifade edebilecek. Bu da Agate platformunun portföy kalitesine verdiği önemi gözler önüne seriyor. İşlem botlarının belirli şartların gerçekleşmesiyle devreye girmesini sağlamak da mümkün.

Agate uygulamasının kullanıcıları kripto paralarını farklı borsalara göndermek durumunda kalmıyor. Uygulama içinde bu paraların kolaylıkla dönüştürülmesi mümkün. Böylesi benzersiz hizmetler ve etkili çözümler sunan Agate’in kripto para alanındaki başarı basamaklarını hızla tırmanacağı öngörülüyor.

Web SayfasıWhitepaperTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER