X

NXS Coin Nedir?

Nexus coin, son teknoloji yaklaşımı olan evrimsel 3 boyutlu zincir üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. 
11:21
22 Ekim 2020

NXS coin, yenilikçi ve sorumlu değerlerden, kapsamlı teknolojiden ve her yerde bulunan, ücretsiz ve herkese açık olan temel bağlantı kalitesinden ilham alan ortak bir dünya vizyonuna sahip topluluk odaklı bir projenin kripto para birimidir. Nexus, 23 Eylül 2014’ten bu yana, ICO veya ön madencilik olmadan çalışıyor. Platform, hayatları basitleştirmek, toplulukları güçlendirmek ve işleri kolaylaştırmak için tasarlandı ve bu amaçlar doğrultusunda adımlar atıyor.

Nexus Coin Nedir?

Nexus coin, kripto para birimlerinin karşılaştığı en büyük sorunları ele alan son teknoloji yaklaşımı olan evrimsel 3 boyutlu zincir üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. Nexus, Bitcoin protokolünü iyileştirme ve aynı zamanda kripto alanını dolandırıcı projelerden temizleme vizyonu ile yola çıktı.

Öte yandan Nexus, şu temel teknolojik ilkelere odaklanarak Blockchain protokolünü daha da geliştiriyor: Hız, ölçeklenebilirlik, güvenlik, ulaşılabilirlik.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre Nexus, yenilikten ve sorumlu değerlerden, kapsamlı teknolojiden ve her yerde bulunan, ücretsiz ve herkes tarafından erişilebilir olan temel bağlantı kalitesinden ilham alan ortak bir dünya vizyonuna sahip topluluk odaklı bir projedir. Nexus teknolojisi, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kurucu ilkelerini somutlaştırırken, hayatları basitleştirmek, toplulukları güçlendirmek ve işleri kolaylaştırmak için tasarlandı. Yapılan açıklamalara göre, Nexus ekosistemi, platformun yerel kripto para birimi olan “NXS”güç alıyor.

Öte yandan Nexus, kuantum sonrası imza şemaları (FALCON) ve ‘İmza Zincirleri’ adı verilen bir teknoloji aracılığıyla otomatik anahtar yönetimi işlevlerini kullanıyor. Bu teknoloji, kullanıcıların hesaplarına bir kullanıcı adı, şifre ve PIN kodu ile erişmesine izin vererek anahtar yönetimi sorunlarını (wallet.dat) ortadan kaldırıyor.

Bunların yanında yapılan açıklamalar göre NExus platformu sadece gelişmiş ülkelere ya da gelişmemiş ülkelere değil, tüm dünya ülkelerine çeşitli fırsatlar sunmayı hedefliyor. Nexus, herkes için merkezsizliği sağlama amacında olduklarını ifade ediyor. Dolayısıyla Nexus, herkesin finansal bağımsızlığını, yaratıcılığını ve özgürlüğünü sağlamak istiyor.

NXS Coin Yorum

Nexus platformunun 2014 yılından bu yana sektörde hizmet veriyor olması bir güven işareti olarak nitelendiriliyor. Yatırımcılar özellikle 2018 yılından sonra bir durgunluğa giren NXS coin’in bu yıl bitmeden yeni yüksek seviyelere ulaşmasını bekliyor.

Bunların yanı sıra NXS Binance listelenmesi sonrasında popülerliğini arttıran coin’lerden biri olmuştu. Dolayısıyla 2018 yılında oluşan fiyat hareketlerinden sonra düşüşe geçen ve ardından düz bir çizgide ilerleyen NXS yatırımcılara göre bu yıl içinde tüm kriptolar ile birlikte yükseliş yaşayacak.

NXS Coin Fiyat

NXS coin 24 saat içinde yaklaşık olarak %7’lik bir artış sergilediği için “NXS Coin nasıl alınır?” gibi soruların akıllara oluşmaya başladığı görülüyor. Bu sebeple güncel NXS fiyatlarına bakmakta fayda olacak.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,1913 dolar ile işlem gören NXS’in Bitcoin karşısında da 0,00001496 BTC ile işlem gördüğünü belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra 6 Ocak 2018 tarihinde 15,86 dolar ile rekor kıran Nexus coin, 29 Ağustos 2015 tarihinde de 0,0007 dolar ile dip seviyeyi gördü.

CoinMarketCap verilerine göre 12.372.614 USD işlem hacmi ile 469. sırada yer alan NXS’in son 24 saatlik işlem hacminin de 45.340,28 USD olduğu görülüyor. Şu anda dolaşımda 64.671.957 adet NXS coin bulunuyor ve bu rakamın toplamda 78.000.000 NXS’e ulaşması planlanıyor.

NXS Coin Satın Al

NXS coin’i dünyanın işlem hacmi bakımından ilk sırada yer alan kripto para alım satım platformu Binance ile güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar