X


Kripto Paralar İtibari Paraların Yerini Alabilir Mi?

ShapeShift CEO'su kripto paraların itibari para birimlerinin yerini alacağını iddia ediyor.
10:00
5 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

ShapeShift adlı şirketin CEO’su Eric Voorhees geçtiğimiz günlerde ünlü film ve televizyon programı yapımcısı Naomi Brockwell ile bir araya geldi. Bitcoin’in onuncu yılı için özel olarak düzenlenen röportajda, sıkı bir kripto para sever olduğu bilinen Brockwell ile ünlü girişimci Voorhees bu yeni sektörü gelecekte nelerin beklediğini konuştu.

İkilinin röportajı yaklaşık 45 dakika kadar sürdü ve bu esnada kripto para sektörüyle ilgili birçok konuya değinildi. Kripto varlıklara yönelik sahip olduğu düşünceleri ifade eden Voorhees ilgi çekici noktalara temas ediyor. ShapeShift’in ileri gelen yöneticisi Voorhees kripto varlıkların günün birinde eşi benzeri görülmemiş bir büyüme yaşayacağını düşünüyor.

Kripto paralarla ilk tanıştığında nasıl hissettiğini tasvir eden Voorhees şunları kaydediyor:

Piyasanın dünyayı yerinden oynatacak bir potansiyeli bulunduğunu hissetmiştim ve hala da hissediyorum. Kripto paraların hükümetlerin parasını zamanla yerinden edeceğine halen inanıyorum. Özellikle de insanlar bu dolandırıcılığa bir alternatifin olduğunu anlayınca bu durum gerçekleşecek.

Kripto paraların günün birinde itibari paraları yerinden edeceğine inandığını bu şekilde ifade eden Voorhees kripto hakimiyetinin kaçınılmaz olduğunu ifade ediyor. Ünlü isme göre bu durumun gerçekleşmesi için insanlara, yenilikçi girişimlere ve startup’lara ihtiyaç duyuluyor. Bitcoin’in tanındık savunucularından Voorhees bütün hayatını kripto paraların benimsenme oranını artıracak projeler geliştirmeye ve uygulamaya adadığını belirterek sürece verdiği kişisel katkının altını çiziyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI