reklamı kapat

Justin Sun Bitcoin’in Geleceği Hakkında Konuştu

Justin Sun yeni röportajında Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında konuştu.
14 Mart 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Tron CEO’su Justin Sun CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’le kripto paraların geleceği ve genç nesillerin bundan nasıl etkileneceği hakkında konuştu.

Sık sık yeni demeçleriyle, bazen de iddialı çıkışlarıyla gündeme gelen Justin Sun, özellikle JP Morgan ve Facebook gibi şirketler işin içine girdiği için Bitcoin’in ve diğer dijital varlıkların çok parlak bir geleceği olduğunu kaydetti ve ekledi:

Başlıca örnekleri Jack Dorsey ve Elon Musk olmak üzere birçok insan kripto paraların işlevselliklerine inanıyor. Özellikle Lightning Network ve diğer Layer 2 teknolojilerinin popülerleştiği bir zamanda genç nesillerin sektöre girmesi için iyi bir fırsat bu. İnternetin yeni dalgasıyla karşı karşıyayız.


Tron Ağı

Sun, Tron ağına milyonlarca kullancı kazandırmak için satın alınan BitTorrent’e de değindi:

Esasen biçilen değer ve piyasa değeri yalnızca bu işin yüzeyinde kalan kısım. Tron Vakfı’nın temel odak noktası şu anda iş, teknoloji ve Tron ağındaki heyecan verici şeyler.

Tron Vakfı geçtiğimiz aylarda şu tweet’i atarak manşetleri süslemişti:

USDT’yi Tron Blockchain’ine getirmek için Tron’un Tether’la yaptığı partnerlik, işlemleri daha hızlı ve ücretsiz yapacak ve daha fazla kullanım durumu doğuracak. Bu, Omni gibi en son nesil stable coin’lerin yanında iyi bir ilerleme.

Bunun yanı sıra Justin Sun geçtiğimiz günlerde Binance Coin’i “yeni Bitcoin” olarak lanse etmişti. Konuyla ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz. Ambcrypto’nun haberine göre Sun’ın bu demeci, Tron – Binance işbirliğini iyice gün yüzüne çıkardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.