reklamı kapat

Josh Rager: Bitcoin Bu Gelişme İle Beraber Yükselecektir

Josh Rager, Bitcoin'de önemli bir yükseliş beklediğini ifade etti.
23:00
18 Mayıs 2020

Kripto para sektörünün en çok göz önünde olan analistlerinden birisi olan Josh Rager, daha önce yaptığı başarılı tahminleri ile ciddi anlamda adından söz ettirmişti. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) çizdiği belirsiz grafiklerden sonra sessizliğini bozan ve yeniden BTC tahmini yapan Rager, yakında yükseliş beklediğini ifade etti.

Bitcoin’in ABD hisse senedi piyasaları ile beraber yükselişe geçeceğini ve bu gerçekleşemezse hayal kırıklığına uğrayacağını belirten Rager, S&P 500 Endeksinin yükselmeye başladığını ancak Bitcoin’in hala düşüş yaşadığını belirtti.

Bitcoin, Borsaların Yükselişini Takip Edebilir

Buna rağmen lider kripto para biriminin önemli bir destek olan 9.550 doların üstünde kalmaya devam ettiğinin de altını çizen Rager, bu durum devam ettikçe çok fazla endişe etmeye gerek olmayacağını ima etti. Aslında Rager’in yaptığı tahmin hem eleştiri hem de birçok kişiden onay aldı.

Bitcoin’in ABD Borsalarının hareketinden bağımsız hareket edip etmediği uzun süredir tartışılmakta. Buna rağmen 12 Mart tarihinde yaşanan düşüş BTC ile borsalar arasında direkt bir ilişki olduğunu gösteriyor. ABD piyasalarının Koronavirüs salgınında durma emareleri gelmesi üzerine yükselişe geçmesi ise Rager’a göre Bitcoin’in fiyatını yukarı çekebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.