reklamı kapat

Hoskinson Cardano Hakkında İddialı: 2 Ay Dehşet Olacak!

Charles Hoskinson, Cardano'nun önümüzdeki iki ayda ciddi gelişmeler göstereceğini ifade etti.
19:00
23 Şubat 2020

Ethereum’un da kurucu ortaklarından birisi olan Charles Hoskinson, Cardano (ADA) kripto para birimi konusunda geliştirmelere devam ediyor. Hoskinson aslında ADA konusunda vaat ettiklerini tutmakta başarısız oldu ve hala da oluyor.

Shelley Gelişmesi Çok Gecikti!

Daha önce yaptığı açıklamalarda Cardano Shelley ana ağına geçişin 2019 yılı bitmeden gerçekleşeceğini belirten başarılı geliştirici, ne yazık ki bu sözünü tutamadı. Hoskinson şimdi ise kendinden süper emin bir şekilde yeni açıklamalara imza attı.

Önümüzdeki iki aylık sürecin Cardano için “dehşet” olacağını belirten Hoskinson, yatırımcılara beklemeleri talimatını verdi. Ekibin bir sürü yenilik üzerinde çalıştığını açıklayan IOHK CEO’su, kripto para topluluğunun bu gelişmeleri seveceğini de belirtti.

Cardano’yu alttaki tweet içerisindeki ifadesinde bir buzul dağına benzeten girişimci, görülmeyen çok fazla şey olduğunun altını çizdi. Buna rağmen görülmeyen şeylerin “devasa” bir etki yaratacağını belirten Hoskinson, topluluğu yeniden umutlandırdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.