Reklam

Holo (HOT) Yükselir Mi? BitTorrent (BTT) ve Solana (SOL) Yorumları!

BitTorrent (BTT) ve Solana (SOL) yükselecek mi? Kritik seviyeler hangileri yatırımcılar nelere dikkat etmeli?
20:10
24 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin Vadeli ETF onayı piyasalarda genel olarak yükselişi tetiklese de Bitcoin (BTC)’in son düzeltmesi bazılarına yaramadı. BTC yükselirken nakit çıkışı sebebiyle düşen bazı altcoinler şimdi de Bitcoin düzeltmesiyle düşüşüne devam ediyor. Günün yıldızı ise Shiba Inu (SHIB) oldu. Peki Holo (HOT) Yükselir Mi? BitTorrent (BTT) ve Solana (SOL) için fiyat hedefleri neler?

Holo (HOT) Yükselir Mi?

Holo (HOT) fiyatı oldukça kritik bir bölgede bulunuyor. Yükseliş için 0,00926 doların üzerinde tutunması gerekir. Ancak dört saatlik grafikte RSI aşırı satışa yönelmiş gibi görünüyor. Bununla birlikte hareketli ortalamalar düşüş ihtimalini güçlendiriyor. MACD ise negatif bölgede ve düşüş seçeneği daha ağır basıyor. Kısa vadede fiyatın bir miktar daha aşağıya sarkması mümkündür bu yüzden destek bölgelerinin yakından takip edilmesi yararlı olur.

Öte yandan 22 Temmuz’da girdiği yükselen kanaldan fiyat henüz çıkmadı. Kanalın yukarı yönlü kırılması için 0,0128 doların üzerinde bir Holo (HOT) fiyatına ihtiyaç var. Daha ciddi kayıplar 0,005 altında kapanışlarla gelebilir. Risk almayı sevseniz de Bitcoin (BTC) haftalık kapanışından sonra pozisyon almanız yararlı olabilir.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini

Yazı hazırlandığı sırada BitTorrent (BTT) 0,00359 dolardan satış yemeye devam ediyor. RSI ve MACD satışın devam ettiğini gösteriyor, hareketli ortalamalar fiyatın daha fazla düşebileceğine işaret ediyor. Fiyatın 0,00377 doların üzerinde kapanışlar yapması yükselişi başlatabilir fakat şimdilik desteklere doğru gevşeyecek gibi görünüyor.

Mart ve Nisan aylarında yatırımcısının yüzünü güldüren BitTorrent (BTT) için iki önemli direnç bulunuyor. Bunlardan ilki 0,0039 ikincisi ise 0,00496 dolardır. Destek bölgesinden alım yapan kısa vadeli yatırımcılar daha da güçlenen bu dirençlerden kar realizasyonu yapabilir. Aşağıdaki 0,00338 desteği kritik öneme sahip ve bu seviyenin altında kapanışlar düşen trende geri dönüldüğünü gösterir. Uzun vadeli yatırımcıların maliyet düşürebileceği bu bölge kırılırsa alt desteklerden sıkı takip edilmelidir, özellikle Bitcoin (BTC) fiyatı bu noktada belirleyici olacaktır.

Solana (SOL) 250 Dolar Olur Mu?

Elbette bunun için öncelikle 200 doları aşması gerekir. Ancak fiyat bunu başarmaya istekli görünüyor. Temelde NFT ve DeFi coşkusunun ağ hareketliliğini uçurduğu hepimizin bildiği bir şey, özellikle Ethereum (ETH) fiyatının çıkması ve gas maliyetlerinin şişmesi Solana (SOL)’ya olan ilgiyi 2023 sonuna kadar devam ettirecek gibi görünüyor.

Günlük grafikte RSI aşırı alım bölgesine yaklaşıyor, MACD pozitif ve alıcılar güçlü görünüyor. Mevcut 190 dolar fiyatı hareketli ortalamaların da yükseliş sinyali göndermesine sebep oldu. Dört saatlik mumların 202 dolar ve üzerinde kapanması 222,47 ve 264,53 dolar arasında yeni bir zirveyi başlatabilir. Fiyatın 190 dolar seviyesinin çok altında kalmaması ve 196,4 doları güçlü desteğe çevirmesi bu hedef için şarttır. Yani 250 doları birkaç hafta içinde görebiliriz. Elbette piyasanın genel durumu da bunu destekleyecek veya tersine çevirecek. Bu yüzden Bitcoin düzeltmesinin çok uzun sürmemesi gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar