Eski PayPal CFO’sunun Hesabı Donduruldu, Konu Bitcoin’e Geldi!

PayPal'ın eski yöneticisine Bank of America şoku!
16:00
18 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük ödeme firmalarından birisi olarak kabul edilen PayPal, sıklıkla Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini ödemeler konusunda yetersiz olmaları nedeniyle eleştirse de, görünüşe göre firmanın üst düzey yöneticilerinden birisinin Bitcoin‘e ciddi anlamda ihtiyacı olabilir.

İçerik Rehberi

Bitcoin İçin Fırsat

PayPal’ın eski CFO’su olan Roelof Botha, 20 yıllık Bank of America müşterisi olmasına rağmen bankanın kendisini ‘kovma’ kararı aldığını ve bunu hiçbir sebep yapmadan eyleme geçirdiğini vurguladı.

”20 yıl Bank of America müşterisi olduktan sonra, beni müşterileri olarak kovma kararı aldıklarını belirten bildirilerini aldım. Bunu hiçbir açıklama olmadan yapıyorlar.”

Konu, Bitcoin kullanan kişilerin hesaplarını dondurması ile ünlü PayPal’ı içerince, Twitter üzerindeki kripto para yatırımcıları anında bunu fırsata çevirdi ve eski CFO’ya ”hiç Bitcoin alıp almadığını” sordu.

Birçok kullanıcı PayPal’ın kendilerine tam olarak bunu yaptığını belirtirken, Vinny Lingham gibi tanınan isimler de ”bunun Bitcoin’e geçmek için iyi bir fırsat” olduğunu dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar