X


David Beckham Kripto Dünyasının Ünlü İsmiyle Buluştu!

Kripto para dünyasına adım atan son ünlü, eski futbolcu David Beckham oldu.
20:00
14 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Gelmiş geçmiş en klas futbolculardan David Beckham kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong’la cumartesi gecesi bir restoranda buluştu. Armstrong buluşma hakkında “Dün gece David Beckham’la harika bir akşam yemeğinde kripto ve körfez bölgesi teknolojisi konuştuk @San Francisco, California.” tweet’ini attı.

İkilinin neden buluştuğu bilinmiyor, ancak Beckham’ın Facebook’tan Mark Zuckerberg, Instagram’dan Adam Mosseri ve Apple çalışanlarıyla da buluşacağı biliniyor. Beckham buluşma hakkında şu yorumu yaptı:

Harika bir buluşmaydı Brian Armstrong. Londra’da görüşürüz.

Buluşmanın sebebi hayır işleri olabilir. Zira Beckham “çocukların şaşırtıcı potansiyellerini ortaya çıkarmasına yardımcı olan” UNICEF fonunu yönetiyor. Coinbase de yakın zamanda GiveCrypto projesini başlattı.

Armstrong proje hakkında “Kripto para sahiplerinden fon toplayıp dünyadaki ihtiyaç sahiplerine küçük çaplı ödemeler dağıtacağız – yalnızca kripto para kullanarak.” açıklamasını yapmıştı. Yani Armstrong’un buluşma hakkında yaptığı açıklamadan yola çıkarak bunun bir çeşit fon toplama buluşması olduğu tahmini yapılabilir.

Beckham kriptolarla şubat ayında katıldığı bir TV programında tanışmıştı. Programın sunucusu Beckham’a sahte bir kripto token’ı için şaka yollu ortaklık teklifinde bulundu. Bir diğer ihtimal de Beckham’ın Beckham coin basmak istemesi olabilir. Ancak bu, ilk ihtimalin yanında daha sönük kalıyor.

O zamanlar Beckham kripto paralara aşina olmasa da bu buluşma öncesinde durum öyle değildi.  Belki de Armstrong Beckham’a biraz ETH sattı, bilemeyiz. Yine de buluşmanın ileride nereye bağlanacağı şimdiden piyasanın merak konusu haline geldi.

Kaynak: trustnodes.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar