reklamı kapat

Çin, 100 Kripto Para Projesi İçin Müjdeli Haber Verebilir

Devlet destekli Çin'in BSN ekibi, 100 kripto para projesi ile çalışmayı hedefliyor.
18:21
27 Temmuz 2020

Red Date Technology CEO’su Yifan He, yakın zamanda Bloomberg ile gerçekleştirdiği röportajında, Çin’in Blockchain tabanlı hizmet ağı olan BSSN’in, yıl sonuna kadar 100 adet halka açık kripto para ve blockchain projesi ile ortaklık imzalamayı planladığını açıkladı. He’nin BSN’in kurucu ortaklarından olması, sene sonuna kadar 100 proje ile ortaklık imzalanmasının kesin olduğunu gösteriyor.

Kurucu ortak HE konu hakkında yaptığı açıklamada amaçlarının herhangi bir kişinin blockchain tabanlı platformlarda kendi merkeziyetsiz uygulamasını kurabilmesini sağlamak olduğunu belirtti. İnternetin herkesin kullanımına uygun hale getirildikten sonra ciddi anlamda patlama yaşadığını belirten ünlü isim, blockchain için de bunun olabileceğini ifade etti.

BSN, LINK Fiyatına Rekor Getirdi

BSN’in direkt olarak Çin hükümetinin desteğine sahip olması, söz konusu 100 projenin ciddi bir fiyat yükselişi yaşayabileceğini gösteriyor. Çin merkezli NEO ve Nervos projelerinin yanı sıra Ethereum projesi de BSN’in veri merkezleri için kullanılmaya başlanmıştı. Bunun yanı sıra Haziran ayının sonlarında Chainlink’in Oracle teknolojisinin kullanılması için ortaklık imzalanması da LINK’e rekor getirmişti.

Diğer 100 projenin neler olacağı şu an için bilinmiyor. Buna rağmen LINK’in fiyat artışına bakıldığında ismi açıklanan kripto para projesinin ciddi bir yükseliş elde edebileceği söylenebilir. Uzmanlara göre BSN tarafından seçilecek kripto para projelerinin merkeziyetsizliğe odaklı gelecek vaat eden kripto para projeleri olmaları olası.

Son günlerin popüler akımlarından olan DeFi odaklı kripto para projeleri de buna bir hayli uygun.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.