X


Celsius Network’ten Bitcoin ve Ethereum Hakkında Şaşırtıcı Tahminler

Merkezi finans platformu Celsius Network'ün (CEL) CEO'su Alex Mashinsky, piyasa değerine göre en büyük iki kripto para olan BTC ve ETH için fiyat tahminlerini açıklıyor.
15:50
29 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını tahmin ediyor.

Mashinsky, Ethereum’un aksine Bitcoin’in kısa süreli de olsa düşeceğini söylüyor.

Mashinsky bir haber sitesine verdiği röportajında, Bitcoin’in (BTC) mevcut değerinden %20’ye kadar düşebileceğini söyledi.

Bitcoin ve Ethereum Yükselecek Mi?

Mashinsky röportajında şunları söylüyor:

“29.000 ila 33.000 dolar aralığında çok güçlü bir desteğimiz var. Şu anda bulunduğumuz aralık bu. Bu aralıktan yükselmeye devam edeceğiz. Kritik destek seviyesini tekrar test etmemiz gerekebilir. Yani oldukça iyi bir şansımız var. Piyasa genellikle kritik destek seviyesini test etmeyi sever ve bundan sonra bu artışı görmeyi planlıyoruz.”

Celsius Network başkanı, kritik destek seviyesini test ettikten sonra Bitcoin’in geçmiş verileri takip edebileceğini ve mevcut seviyelerden yaklaşık dört kat artabileceğini söylüyor.

Mashinsky’den Bitcoin ve Ethereum İçin Net Rakamlar!

Celsius Network başkanı tahminlerini açıklıyor:

“Bitcoin geçen sefer yaptığını yaparsa, şu anda olduğu seviyeden en az %300 yukarı çıkması gerekir. Bu da bize 100.000 doların üzerinde bir sonuç getiriyor. Bu yıl için öngörüm geçen yıl söylediklerimle hemen hemen aynı. Bu yılın sonuna gelmeden Bitcoin, 140.000 ila 160.000 dolar arasında olacak.”

Mashinsky, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) içinse ekosistem genişledikçe kabul ediş oranının arttığını düşünüyor. Ethereum’un bu yılın sonu veya 2023’ün başlarına doğru tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söylüyor.

Mashinsky son olarak sözlerine şunları ekliyor:

“Ethereum fiyatlarının 6.000 ila 7.000 dolar seviyesine çıkmasını bekliyorum. Sanırım en yüksek 4.800 dolardı. Ama bence bunu ya bu yıl içinde ya da önümüzdeki sene kıracağız.‘’

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yapılan projeler gün geçtikçe artıyor. Uzmanlar bu artış ile Bitcoin ve Ethereum’un dünyada tamamen kabul edileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar