reklamı kapat

Bunny Token İle Ödeme Yapmak Çok Daha Kolay!

6 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Bunny, yetişkin içeriklerin kullanıcılarla buluşturulduğu platformlardaki ödeme işlemlerine yönelik geliştirilen bir kripto para olarak piyasaya katılmaya hazırlanıyor. Ön satışı yaklaşan kripto para, kullanıcılarına benzersiz fırsatlar sunmakla kalmıyor girmeyi hedeflediği sektörü canlandırmayı da planlıyor.

Geçtiğimiz yıllar boyunca pek çok teknolojik yeniliğin hayatlarımıza girdiğine tanık olduk ve gün geçmiyor ki teknoloji alanında yeni bir gelişmeyle daha karşılaşmayalım. Örneğin günümüzde ancak ilkel olarak ifade edilebilecek tarihin ilk televizyonlarının ardından son model ve gelişmiş teknolojik cihazların kullanılmaya başlandığını görüyoruz. Teknolojik gelişmelerin yaşandığı en önemli alanlardan bir tanesi de internet. Günümüzde zirveyi gören internet kullanımının sonucunda milyarlarca dolarlık bir piyasa meydana geldi. Yetişkinlere yönelik içeriklerin kullanıcılarıyla buluşturulduğu sektör olarak ifade edilebileceğimiz yetişkin içerik sektörü, bu piyasadan oldukça büyük pay alan sektörler arasında gösteriliyor.

Tarih öncesi devirlerde yaşamış insanların mağaralarına çizdikleri figürlerde dahi karşımıza çıkan yetişkin içerikler, günümüzde artık yüksek çözünürlüklü video dosyalarında kullanıcılarıyla buluşuyor. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda büyüyen ve her geçen gün gücüne güç katan sektörün en büyük destekçisi şüphesiz ki internet olarak biliniyor. Bu sektörü düzenli bir şekilde kullanan internet kullanıcılarının sayısı ise her geçen gün artmakta. Çeşitli kuruluşlar tarafından yürütülen araştırmalara göre bu sektörün geçtiğimiz yıl içerisinde ulaştığı toplam piyasa değeri 103 milyar dolara ulaştı.

Ancak ortada bu denli büyük bir sektör bulunmasına rağmen geleneksel bankacılık kuruluşlarının ya da diğer finansal kuruluşların bu sektöre ve sektörle alakalı projelere mesafeli yaklaştıklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Bunun sonucunda sektörde yapılacak ödeme işlemlerinin tamamlanmasında büyük sorunlar meydana geliyor. Üstelik bu devasa sektördeki kullanıcıların karşılaştıkları sorunlar bununla sınırlı değil.

Ethereum blockchaini’ne dayanan ve kullanıcılarına benzersiz ödeme yapabilme imkanları tanıyan yeni kripto para BunnyToken, sektördeki tüm sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyor. Blockchain teknolojisi sayesinde güvenli, hızlı, ucuz ve imzasız ödeme işlemleri gerçekleştirebilen kullanıcılar geleneksel yöntemlerin meydana getirdiği baş ağrıtan sorunlardan uzaklaşacaklar.

Geçtiğimiz Ocak ayında bir özel satış etkinliği düzenleyen şirket hedeflediği fona ulaşmayı başardı. 13 Mart 2018 tarihinde başlatacağı token satış etkinliğiyle kripto topluluğuna ulaşmayı hedefleyen şirket kripto para dünyasındaki başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmayı hedefliyor. Ekip bu hedefine sektörde bulunan büyük sorunları çözerek ulaşmayı tasarlıyor.

Online yetişkin içeriklerine erişmek isteyen kullanıcıların zaman zaman çeşitli miktarlarda ücretler ödemeleri gerekebiliyor. Adeta bir tabu haline gelmesi nedeniyle finansal kuruluşlar ve geleneksel bankalar tarafından dikkate alınmayan sektör unsurları ödeme işlemlerini gerçekleştirecek bir yöntem bulmakta zorlanıyorlar. Bunun sonucunda kullanıcılar “parayla rezil olmak” ifadesini bizatihi tatbik etmiş oluyorlar. BunnyToken sayesinde bu durum bir sorun olmaktan çıkacak ve sektördeki ödeme işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilecek. Üstelik hızlı, ucuz, güvenli ve imzasız bir şekilde.

BunnyToken kurucu ortağı ve CEO’su Alexander Maslov konuyla ilgili olarak şu açıklamaları kaydetti:

“Projemiz çoğunluk tarafında kabul gören bir ödeme yöntemi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üstelik BunnyToken platformu henüz gelişiminin ilk aşamalarında bulunuyor. BunnyToken’in sahip olduğu potansiyele olan inancımız her geçen gün kuvvetleniyor. Projemize yatırım yapmak isteyen kullanıcıları bizimle birlikte aya yolculuk etmeye davet ediyoruz.”

Proje kapsamında yürütülecek token satış etkinliğinin 13 Mart’ta başlatılması ve 25 Mayıs’ta sona erdirilmesi planlanıyor. BunnyToken.com adresini ziyaret ederek katılabileceğiniz satış etkinliği esnasında sunulan token’lerin fiyatlarının her gün belirli bir oranda artması öngörülüyor. Etkinliğin sonunda satılmayan token’lerin tamamı imha edilecek. Böylece kullanılan token’lerin fiyatları da bu doğrultuda artış gösterecek. BunnyToken’i kullanabileceğiniz web sayfalarının listesi platformda belirtilecek ve düzenli olarak güncellenecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER