X

Bu Yeni Kripto Para Saatler İçerisinde 20 Kat Arttı

KP3R projesinden efsanevi artış.
11:32
29 Ekim 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyat olarak kendini toparlamasından sonra altcoin’ler ve diğer kripto para birimlerinin de hareketlendiği görülüyor. Yearn Finance kurucusu Andre Cronje’nin daha önce başarısızlıkla sonuçlanan Eminence projesinden sonra üzerinde çalıştığı bir diğer proje KP3R ise ilk gününde inanılmaz bir başarı yakaladı.

KP3R

Cronje’nin Keep3r Network isimli projesinin KP3R olarak görülen kripto para birimi 2 dolardan piyasaya giriş yaptıktan sonra 200 doların üstüne kadar çıktı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 180 dolardan işlem gören KP3R, %2.000 gibi inanılmaz bir yükseliş yakaladı.

KP3R Rekora Gidiyor

Coingecko tarafından aktarılan bilgilere göre KP3R’ın şimdiden 35 milyon dolar gibi inanılmaz bir hacmi var ve son 24 saat içerisinde milyonlarca dolarlık hacim yaratıldı. Bu hacmin hiçbir kripto para borsası listelenmesi olmadan sadece Uniswap ile elde edilmesi de ayrı bir başarı hikayesi.

Tabii ki bu yükselişe karşı insanları uyaranlar da oldu. Jozef Jesko isimli bir kullanıcı Cronje’nin exit scam yapması durumunda on binlerce Ethereum ile kayıplara karışabileceğini ve bunun denetlenmeyen kontrata sahip bir proje olduğunu belirtti.

Daha önce DeFi projesi Eminence benzer bir olay yaşamış ve denetlenmeyen kontrat nedeniyle 15 milyon dolardan fazla kripto para çalınmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar