reklamı kapat

Bu Altcoin’in Yükselişi Durdurulamıyor: Yeni Rekor Geldi!

Popüler altcoin projesinde FOMO hala sürüyor.
13:27
4 Ağustos 2020

Geçtiğimiz cumartesi gününe kadar lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum piyasalara hükmederken gelen ani düşüş her şeyi değiştirdi. Bitcoin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 11.300 dolar seviyesinden işlem görürken bir süre daha yatay grafik çizeceğini belli etti.

Ethereum ise bugün beklenen test ağı gelişmesi ile beraber mevcut 392 dolar seviyesinden 400 dolar seviyesine kadar yükselebilir. Bu esnada ise gözler yeniden altcoin’lere ve özellikle Chainlink’e çevrildi. Chainlink, kısa süre önce rekor kırmasına rağmen dün yine rekor tazeledi.

Chainlink Rekor Tazeledi

Tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan LINK, 9,54 dolara kadar çıkarak son günlerde hakkında ortaya atılan spekülatif açıklamalara da bu şekilde cevap vermiş oldu. LINK fiyatı son 24 saat içerisinde %14’lük bir artış elde ederek zaten yüksek olan fiyatını bir üst direncin üstüne çıkarmayı başardı.

Top 10 içerisine hızlı bir giriş yapan LINK’in yakında çok sert bir düzeltme yaşayacağı bekleniyordu ancak sadık yatırımcı kitlesi daha çok LINK almayı sürdürüyor ve hacim devamlı olarak artıyor. Zeus Capital isimli bir araştırma firması LINK ve kurucuları hakkında iddialı açıklamalar ortaya atsa da yatırımcıların güveni sarsılmamış gözüküyor.

Chainlink grafiğine bakıldığında 10 dolar seviyesinin psikolojik direnç olduğu görülüyor ve yakında bunun üzerine çıkılması kaçınılmaz bir FOMO başlatabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.