Reklam

Bu 5 Coin İçin Fiyat Analizleri Yatırımcısına Fikir Verebilir!

Öncülüğünü Ethereum'un yaptığı altcoinlerin fiyatları , günler sonra olumlu seyrediyor gibi görünüyor ve de bu piyasaya yeşil dalga olarak yansıdı.
21:30
7 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Altcoinler hala piyasanın nabzını tutarken, Ethereum’un da aralarında bulunduğu  çoğu kripto para birimi yükseliş kaydetti. Tüm kripto para birimlerinin toplam değeri bir kez daha 900 milyar dolara yükseldi, ancak Bitcoin hala 20 bin dolar civarında gezmeye devam etti.

Ethereum (ETH)

Altcoin kralı, son on gün boyunca 1200 dolar üzerinde kapatmak için mücadele ettikten sonra, yazı yazılırken 1200 doların üzerinde işlem görüyordu. Önceki 24 saatteki %6,79’luk artış, ETH’yi Haziran ayındaki %46,5’lik kayıptan sonra toparlanmaya daha da yaklaştırdı.

Müthiş Osilatör yükselen bir yükseliş gösterdi, ancak gösterge henüz yükseliş bölgesine dönmedi. Olursa, %22.24’lik bir ralli görülebilir ve ETH’yi bir sonraki kritik durağı olan 1500 dolara itebilir.

Storj (STORJ)

Altcoin son 24 saatte %21,28 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0,77 dolardan işlem görüyordu. Kripto, Haziran ortasında %166,4 artarak kendi yolunu çizdi.

Bollinger Bantları şu anda volatilitede bir düşüşe işaret ediyor olabilir ve bu da STORJ’nin son zamanlarda karşılaştığı %34.86’lık çöküşten kurtulmasını zorlaştırabilir.

Internet Computer (ICP)

ICP, bugün işlem saatlerinde %10.99 yükseldikten sonra, Haziran sonunda gözlemlediği %17.28’lik kayıpları geri alarak 6.1 doların üzerine çıktı. Ancak, henüz Haziran başında kaydedilen %45,58 düşüşün yarattığı kayıpları geri kazanamadı.

Chaikin Para Akışı (CMF), bu hafta neredeyse bir ayın ardından pozitif bölgeye tırmanarak, yatırımcılardan gelen tutarlı girişlerden doğan organik büyümeyi gösterdi.

FTX Coin (FTT)

Kripto para borsasının tokeni FTT, son 24 saatteki %7,8’lik artışın ardından bir kez daha 27,1 dolara yükseldi ve neredeyse 40 gündür aynı seviyede.

MACD göstergesi, yükseliş momentumunun oluşmasına işaret etse de, daha geniş piyasa yükselirse trendde bir tersine dönüş gözlemleyebilir.

Elrond (EGLD)

Elrond her iki yönde de önemli bir hareket yapmadı, bunun yerine dünden beri olduğu 55 dolardan işleme başladı. Altcoinler için toparlanma yolu zor görünüyor olabilir ve %51 Haziran çöküşü sırasında kaybettiklerini geri almak biraz zaman alabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar