reklamı kapat

Bitcoin’in 6.400 Dolara Düşeceğini Bilen Analistten Yeni Tahmin!

Ünlü analist Bitcoin (BTC) için 11.000 dolar tahmini yaptı.
10:00
12 Şubat 2020

Kripto para sektörü çok fazla dalgalanmanın görüldüğü ve geleneksel piyasalarla kıyaslanamayacak derecede beklenmeyen fiyat hareketlerinin olduğu vahşi bir sektör olarak biliniyor. Kripto para birimleri dün yaşanan ani yükselişler gibi, hiç beklenmeyen ani çakılmalar ile de gündeme gelebiliyorlar.

Dave the Wave Yeni Bitcoin Tahminini Yaptı

Bu çakılmalardan birisini bilen ve Bitcoin‘in (BTC) yükseliş trendinde iken birden 6.400 dolara kadar gerileyeceğini tahmin eden ünlü analist Dave the Wave, nokta atışı açıklamaları ile ciddi bir kitleye ulaştı. Wave, özellikle son birkaç haftadır belirsiz bir trende sahip olan BTC hakkında önemli bir tahminde bulundu.

Ünlü analistin en alttaki tweet içerisinden görülebilecek grafiğinden de anlaşılacağı üzere, Dave herhangi bir geri çekilme veya düşüş olmadan direkt olarak 11.000 dolara kadar çıkılacağını tahmin ediyor.

Tabii ki Bitcoin diğer varlıklar gibi çoğunlukla teknik indikatörlere bağımlı hareket eden bir para birimi değil ve her an her şey gerçekleşebilir. Yine de daha önce defalarca doğru tahminde bulunmuş olan Dave the Wave’in 11.000 tahmini piyasaya umut verecek ve yükselişi bir nebze olsun körükleyecektir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.