reklamı kapat

Binance’ten Cardano ve Ontology Yatırımcılarını Sevindirecek Haber

Binance kripto para borsası Cardano ve Ontology için marj ticareti seçeneğini duyurdu.
11:00
26 Temmuz 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, 2019 yılında belki de birçok borsanın birden fazla yılda başaramadığı kadar çok şey başardı ve hala da başarmaya devam ediyor.

İlk olarak 2019 yılının başlarında Binance Launchpad‘i yeniden aktif ederek IEO modelini tanıtan borsa, daha sonra kendi blockchain ağı Binance Chain‘i, kendi merkeziyetsiz versiyonu Binance DEX‘i ve marjin işlem platformunu tanıttı. Doğal olarak Binance’nin kendi kripto para birimi Binance Coin (BNB) de gelişmelerden olumlu etkilenerek ciddi bir artış yakaladı.

Binance’nin Marjin İşlem Opsiyonları Artıyor

Borsa bugün yaptığı yeni bir duyuruda ise marjin işlemlere verdiği önemi bir kere daha gözler önüne serdi.

Binance kendi marj ticareti platformunda Ontology (ONT) ve Cardano (ADA) için de destek sağlayacağını açıkladı. İkili şu an için sadece Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) işlem çiftlerine sahip olacak ancak önümüzdeki aylarda bu çiftler daha da büyüyebilir.

Zhao geçtiğimiz günlerde yaptığı açılamada platformdaki kaldıraç oranının 20 kata kadar çıkabileceğini vurgulamıştı. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz. İlk başta sadece Bitcoin için vadeli ve kaldıraçlı işlemlere izin verileceği vurgulansa da yeni işlem çiftlerinin eklenmesinden de anlaşılabileceği üzere çember genişlemeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.