reklamı kapat

Binance’nin Yeni IEO Projesi Tanıtıldı – Koşullar Tamamen Değişti!

Binance yeni IEO projesi Perlin'i (PERL) tanıttı.
16:00
8 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, geçtiğimiz günlerde tamamladığı yeni IEO projesi WINk yüzünden ciddi bir tepki toplamış ve birçok yatırımcı bu IEO’ya katılmanın artık gelir getirmediğini iddia etmişti.

Binance, Perlin Projesinde Güncelleme Yaptı

Yatırımcıların bilet başına elde edebildikleri gelirin az olması ve yatırım miktarının da düşük olmasından şikayet etmesi görünüşe göre yeni proje Perlin (PERL) için işe yaradı ve Binance proje formatını güncelledi.

Satışa katılmak isteyenler için süreç 9 Ağustos  Cuma günü Türkiye Saati ile 03.00‘den itibaren başlayacak ve kullanıcıların bakiyeleri günlük olarak 23 Ağustos tarihine kadar kaydedilecek. Geçtiğimiz IEO’daki şikayetlerden dolayı alınabilecek maksimum bilet miktarı 10 olarak güncellendi ancak kullanıcılar bakiyelerinde bulunan BNB miktarına göre bilet sayısını arttırabilecek veya azaltabilecek.

Binance toplamda 6.7 milyon dolar değerinde PERL satışı yapacak ve 1 PERL’in satış esnasında birim fiyatı 0,07743 dolar olacak. Kazanan biletlerin sayısı maksimum 13,400 olarak belirlenirken, satış sonrası 300.000 dolar değerinde bir PERL airdrop’u yapılacak ve bilet almasına rağmen bir şey kazanamayan kullanıcılara bu dağıtılacak.

Kazanan biletler ise 24 Ağustos tarihinde Türkiye Saati ile 11:00 itibariyle açıklanacak. Binance’nin bundan önceki projesi WINk’in detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.