X


Binance Borsasından Cardano (ADA) Yatırımcılarına Önemli Para Çekme Uyarısı!

Binance, ADA yatırımcılarını uyardı.
13:42
23 Mart 2021

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Cardano (ADA) yatırımcılarının para çekme işleminde hata yapmaması için bir duyuru yayınladı.

Binance, ADA Çekme ve Yatırma İşlemleri Hakkında Uyardı

Son dönemde rekor yükseliş elde eden ve ciddi bir yatırımcı kitlesine kavuşan ADA, bu sebeple hem kripto para sektörü hem de buna ev sahipliği yapan Binance gibi kripto para borsaları için bir hayli önemli. Binance tarafından yayınlanan açıklamada da topluluğun mağdur olmaması için önemli bir duyuru paylaşıldı.

Cardano ağının şu an için iki cüzdan formatı desteklediğini ve bunların Byron ile Shelley olduğunu belirten Binance, borsanın ise sadece bunların bir tanesini desteklediğini vurguladı. Binance şu an için sadece eski cüzdan formatını yani Byron’u destekliyor. Binance’e para yatırılacağı zaman borsada Byron cüzdan adresi desteklenirken Binance borsasından para çekerken Shelley cüzdanları kullanılabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ADA Çekmeden Önce Platformu İnceleyin

Cardano ekibi tarafından yapılan açıklamada ise bütün özelliklere sahip bir Shelley cüzdanının Byron cüzdanına işlem gönderebildiği veya tam tersinin de yapılabildiği belirtildi. Binance, kullanıcıların para çekecekleri platformun herhangi bir Cardano cüzdan ağı formatını desteklememesi durumunda ise ilgili platforma başvurulması gerektiğini vurguladı.

Dev kripto para borsası yaptığı bu açıklama ile aslında kullanıcıların hatalı işlemler yapmasını ve dönüşü olmayan zararlar etmesini engellemek istediği görülüyor. Daha önce Chiliz ve Binance arasında yaşanan sorun binlerce kullanıcının mağdur olmasına yol açmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar