reklamı kapat

Araştırma Firması Açıkladı: Bu Token’lara Dikkat!

Binance'in IEO token'ları yeniden yükselişe geçti.
18:21
7 Ağustos 2020

Bitcoin 2019 yılının Temmuz ayında 14.000 dolar seviyesine kadar çıkarak uzun süreden sonra ilk defa ciddi bir ralli sergilemiş olsa da bu yükselişin başlangıcı altcoin’lere dayanıyor. Özellikle piyasanın “öldüğü” ve Bitcoin’in 3.000 dolara kadar düştüğü tarihlerde Binance kripto para borsasının ortaya çıkardığı yenilik, piyasayı tam anlamıyla canlandırdı.

Binance’in IEO platformu Binance Launchpad’in başlattığı IEO furyası, diğer kripto para borsalarına da sıçradı ve altcoin’lerde inanılmaz bir artış görüldü. Binance Launchpad aracılığıyla piyasaya sürülen kripto para projelerinin birçoğu %300 üzerinde yükseliş getirdi.

Borsalardaki IEO Furyası Devam Edecek

Bunun yanı sıra Huobi ve OKEx gibi diğer önde gelen borsalar da kendi IEO platformları ile piyasayı yükselişe götürdü. 2019 yılının bitimi ve 2020 yılının başlangıcı ile ise IEO’ların da etkisi yavaş yavaş sönmeye başladı. Önde gelen araştırma firmalarından Messari ise bu furyanın henüz bitmediğini ve yeniden moda olabileceğini ifade etmekte.

Messari, Binance tarafından IEO ile piyasaya sürülen bazı coin’lerin son 30 günlük performanslarını ortaya koyarak, inanılmaz bir büyüme olduğunu ifade etti.

Gerçekten de birçok projenin en az %100 artış elde etmesi, sıradaki Binance IEO’suna yönelik ilgiyi de arttırabilir. CoinGecko kurucusu  Bobby Ong da Binance’in son IEO‘su Sandbox sonrasında yeni projeler görebileceğimizi ve bu furyanın devam edeceğini vurguladı. Ong’a göre Binance’in IEO token’ları 2020 yılına ve altcoin piyasasına damga vurabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.