X


61 Milyon Ripple (XRP) Dev Borsalar Arasında Transfer Edildi! Neler Oluyor?

Kripto takip hizmeti Whale Alert, Binance, Huobi ve Bittrex'in de dahil olduğu devasa XRP transferini bildirdi.
14:00
15 Ağustos 2021
61 Milyon Ripple (XRP) Dev Borsalar Arasında Transfer Edildi! Neler Oluyor?

Kripto para takip hizmeti Whale Alert, son yirmi dört saatte lider kripto para borsası Binance‘de dahil olmak üzere popüler borsalar arasında gerçekleşen toplam 61 milyon Ripple (XRP) transferini tespit etti.

Dev Borsalar Arasında 77 Milyon Dolarlık XRP Transfer Edildi

Yüksek orandaki Kripto para transferlerini takip eden Whale Alert‘in paylaştığı verilere göre, 40 milyon, 12, milyon ve 9 milyon XRP taşıyan üç büyük işlem gerçekleşti.

Takip hizmeti Whale Alert en büyük XRP transferinin Binance ve Huobi arasında gerçekleştiğini bildirdi. Binance ve Huobi arasında gerçekleşen transferde, piyasa değeri 52.400.000 dolar olan toplamda 40 milyon XRP transfer edildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Whale Alert tarafından tespit edilen bir başka transfer Bittrex ve Upbit arasında gerçekleşti. ABD merkezli kripto para borsası Bittrex, önce 12 milyon XRP’yi, ardından 9 milyon XRP’yi Upbit borsasına aktardı. Gerçekleşen bu iki işlemde toplamda piyasa değeri 27.510.000 dolar olan 21 milyon Ripple (XRP) Upbit borsasına transfer edildi. Binance, Huobi, Bittrex ve Upbit arasında gerçekleşen transferlerin piyasa değeri ise 77.105.418 dolara eşit.

Whale Alert takip hizmeti tarafından paylaşılan veriler bir aksaklık nedeni ile bir süre sonra Whale Alert tarafından kaldırılıyor. Aynı durum geçtiğimiz hafta gerçekleşen devasa Bitcoin transferinin ardından da yaşandı ve takip hizmeti tarafından paylaşılan veriler birdenbire kaldırıldı.

Bu aksaklığın neyden kaynaklandığı bilinmese de transferlerin detaylarının bulunduğu bağlantılar mevcut.

XRP 1,34 Dolara Yükseldi

Piyasa değeri açısından altıncı en büyük kripto para birimi Ripple (XRP), gün içerisinde 1.33 dolar seviyesine yükselerek Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Analitik şirketi Santiment, XRP’deki bu artışın olası bir nedenini paylaştı.

Santimet tarafından yapılan açıklama ile popüler kripto para birimi XRP, son yirmi dört saat içinde %24,57’lik bir büyüme göstererek Ripple (XRP) fiyatını 1,34$ seviyesine çıkardı. Santiment ekibi XRP’deki bu sıçramayı, XRP’nin Github’daki ekip geliştirme faaliyetindeki artışla açıklıyor.

Öte yandan popüler altcoin Ripple (XRP), içeriğin hazırlandığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %15,24’lük bir artışla 1.30 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar