X


Yüzde 1000 Artabilecek 4 Metaverse Tokeni! Austin Arnold Kripto Mücevherleri Paylaştı!

Piyasa değeri henüz düşük ve yoğun ilgi görmeye başlayan 4 metaverse projesi! Analist %2000 artış bekliyor.
12:05
23 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen Altcoin Daily analistlerinden Austin Arnold, takipçileriyle paylaştı. Değeri henüz düşük ve patlamaya hazır 4 metaverse altconini paylaşan analist, fiyatlarının hızla artışa geçmesini bekliyor. Peki yeni AXS olabilecek bu altcoinler hangileri?

Theta Network (THETA)

Listede ilk sırada, video akışı için tasarlanmış, blockchain destekli bir ağ olan Theta Network (THETA) yer alıyor. Analistlere göre ağdaki son gelişmeler onu metaverse için önemli bir noktaya taşıdı. Arnold şunları söyledi.

“Theta ekibinin yıllar içinde geliştirdiği teknolojilerin çoğu, bugün inşa edilecek olan gelecek meta veri sunucularının temel bileşenleridir. VR tabanlı meta veri aktarımları için VR dünyalarını gerçek zamanlı olarak oluşturma, geliştiricilerin videoyu meta veri aktarımlarına entegre etmesi için yapı taşı olarak Theta Video API kullanılacak. Blockchain tabanlı akıllı video dağıtımı özelliği Theta’yı metavere için eşsiz hale getiriyor”.

Analist ayrıca, gelecekte kullanıcıların sadece partide görünerek ve veri, video, hesaplama ve daha fazlası için bant genişliğini paylaşarak TFUEL kazanabileceğini vurguluyor.

Realm (REALM)

Sıradaki altcoin REALM, Ethereum ve Polygon layer2 çözümü üzerine inşa edilmiş metaverse oyunu “sanal” dünyaların kapısını aralıyor.

““Realm, bir sonraki metaverse projesidir. Uzaydaki sanat galerilerinden su altı müzayedesine kadar sonsuz sayıda mikro evren yaratabilir ve keşfedebilirsiniz”.

Piyasa değeri 45 milyon dolar civarında olan REALM, Arnold’a göre gelecek vaat ediyor. Analist bu projenin en az 1 milyar dolar piyasa değerine ulaşmasını bekliyor. Elbette bu durumda token fiyatı da en az 20 katına çıkacaktır.

Gaia Everworld (GAIA)

Fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA), blockchain ölçeklendirme çözümü olan Polygon tarafından destekleniyor. Kısa süre önce özel satış turuna çıkan proje seçkin yatırımcılardan 4 milyon dolara yakın topladı.

Aarnold ayrıca, benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle GAIA’nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor. Polygon, AU21, MEXC Capital, ChainGuards, BSCStation, DeFiboost, Aussie Capital gibi bu projeyi destekleyen bazı büyük isimler girişimin sağlam bir zemine oturmasını sağlıyor.

Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas (ATLAS), Solana destekli bir galaksi macera oyunudur. Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve özelliği oyunun sinema kalitesinde, gerçek zamanlı ortamlara sahip olmasını sağlıyor. Aarnold’un ATLAS için beklentisi büyük ve gittikçe genişleyen topluluğu bir fırsat olarak görüyor.

“Star Atlas Discord sunucusu 100.000 üyeye ulaştı. Bu topluluk için, takım için büyük bir başarıdır. Star Atlas topluluğunu genişletmek için inanılmaz derecede çaba sarf etti”.

Yazı hazırlandığı sırada ATLAS, 340 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,15 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar