f Yükseliş Yolculuğu! Santiment'a Göre Bu 2 Altcoin Büyük Kırılmanın Eşiğinde! › COINTURK

Yükseliş Yolculuğu! Santiment’a Göre Bu 2 Altcoin Büyük Kırılmanın Eşiğinde!

Özet

  • Kripto analiz platformu Santiment, Aptos'un yerel varlığı APT'nin ve memecoin Shiba Inu'nun (SHIB) yükselişin eşiğinde olabileceğini bildirdi.

  • Santiment'a göre Microsoft ile iş birliği yapan Aptos'un hacmi ve geliştirici aktivitesindeki artış yeni bir yükselişin tetikleyicisi olabilir.

  • Platform ayrıca dev Ethereum balinalarının istikrarlı bir şekilde ETH biriktirdiğini de ekledi.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
16:34
12 Ağustos 2023

Kripto para analiz platformu Santiment, piyasa değerine göre ilk 50’de yer alan ve akıllı sözleşme özelliği Blockchain Aptos’un yerel varlığı APT’nin yukarı yönde güçlü bir eğilim göstermenin eşiğinde olabileceğini bildirdi. Platform ayrıca en büyük ikinci memecoin Shiba Inu‘nun (SHIB) da yükselişin eşiğinde olabileceğini açıkladı.

Aptos Yeni Bir Yükselişin Fitilini Ateşleyebilir

Santiment, akıllı sözleşme özellikli Blockchain Aptos‘un yerel varlığı APT’nin yapay zeka (AI) ve web3 projelerinde yazılım üreticisi Microsoft ile iş birliği yapmasının ardından daha yüksek bir zirveye ulaşabileceğine inanıyor.

Platform, yaptığı yükseliş yorumunda “Aptos, Microsoft ile iş birliği Blockchain entegrasyonları için AI araçları oluşturmak üzere duyurulmasının ardından kripto para piyasasındaki diğerlerinden ayrıştı. Kalabalık büyük bir FOMO (kaçırma korkusu) gösterdi ama o zamandan bu yana fiyat seyri durağanlaştı. Ancak artan hacim ve geliştirici aktivitesi yeni bir yükselişin habercisi olabilir.” dedi.

Yatırımcılar Yönünü Shiba Inu’ya Çevirdi

Aptos’un ardından en büyük ikinci memecoin Shiba Inu‘nun diğer orta ve küçük piyasa değerli altcoinler’e kıyasla nispeten daha iyi performans gösterdiğini ve yatırımcıların dikkatlerini gün geçtikçe daha fazla SHIB’e çevirdiğini belirterek “Fiyatlar bugün altcoinler için hafif bir artış gösteriyor, ancak çoğu orta ve küçük piyasa değerli olanlar haftalık zaman diliminde güç gösterme mücadelesi veriyor. Memecoin anlatısı piyasanın öne çıkan ilgi çekici anlatılarından biri olduğu için birçok yatırımcı dikkatini Shiba Inu’ya verdi. SHIB, şimdiye kadar artan sosyal hacimle birlikte yüzde 19 yükseldi. notunu düştü.

Son olarak altcoin kralı Ethereum‘u (ETH) yorumlayan Santiment, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paradan tutan en büyük 10 cüzdan adresinin şu anda arzın üçte birinden fazlasını tuttuğuna dikkat çekerek şunları belirtti:

Ethereum’daki en büyük 10 cüzdan adresinin giderek büyüdüğü ve mevcut ETH arzının giderek daha fazlasını biriktirdiği görüyor. Son beş yılda en büyük 10 cüzdan adresi ETH‘nin yüzde 11,2’sine sahipken şimdi yüzde 34,6’sına sahip. Eklenen 27.86 milyon ETH yaklaşık 51.6 milyar dolara karşılık geliyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI