X


“XRP’yi Eleştiren Herkes Gelecekte XRP Kullanacak”

David Gokhshtein, XRP’yi eleştiren herkesin gelecekte XRP kullanacağını dile getirdi. 
19:06
5 Temmuz 2020

Bir girişimci ve eski bir ABD Kongre adayı olan David Gokhshtein, Ripple’ın kendei kripto para birimi XRP’yi eleştirenlerle ilgili Twitter üzerinden çeşitli açıklamalar yaptı.

XRP Eleştirmenleri

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Gokhshtein, XRP’yi eleştiren herkesin gelecekte XRP kullanacağını ifade ediyor. Bununla birlikte girişimci XRP’nin faydalı olmadığını ifade edenlerin hiçbir şekilde bu iddialarını destekleyemediğini de belirtiyor.  Bu sebeple de eleştiri yapanların %100’ünn bu parayı kullanmak zorunda olacağını iddia ediyor.

Bilindiği gibi XRP birçok yönden kripto para ekosistemi tarafından eleştiriliyor. Bazı isimler Ripple Labs’in XRP’yi kontrol ettiğini ve bu sebeple kripto paranın temel mantığına uymadığını ifade ederken bazı isimler de Ripple’ın imza attığı birçok gelişmeye rağmen XRP fiyatının artmamasını eleştiriyor. Ancak tüm bu eleştirilere rağmen XRP, kripto para piyasasında piyasa hacmi bakımından en iyi dördüncü kripto para olma konumunu koruyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

PayPal Gelişmeleri

XRP’nin yanı sıra Gokhshtein PayPal haberleri ile ilgili de açıklamalar yaptı. Girişimci, bir ödeme devi olan PayPal’ın doğrudan müşterilerine kripto para alım satım hizmeti sunmayı planladığı ile ilgili haberlerin oldukça önemli olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde PayPal’ın Venmo ile ortaklık kurarak doğrudan kripto para hizmeti sunmayı planladığı ile ilgili haberle büyük yankı uyandırmıştı. Gokhshtein bu hizmetin sunulması halinde kripto para benimsenmesinin pozitif yönde etkileneceğini dile getirdi.

Ancak PayPal’ın bu haberleri henüz onaylamamış olması da başka bir merak uyandıran unsur olarak değerlendiriliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar