reklamı kapat

XRP’de Beklenen An Geldi Mi? İşte Dikkat Çeken Veriler!

Ripple (XRP) yatırımcılarının beklediği an geldi mi?
13:31
28 Ağustos 2020

Aynı lider kripto para birimi Bitcoin gibi toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para XRP de ciddi bir fiyat düşüşü ve geri çekilme yaşadı. Kripto para piyasasında görülen genel düşüşün XRP’yi etkilemesi aslında oldukça doğal. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,266 dolar seviyesinden işlem gören XRP, önemli bir teknik indikatöre göre yakında sert bir yükseliş rallisine başlayabilir.

Ripple Yorumları: Fiyat Yükselecek Mi?

Sektörün en bilinen ve en çok takip edilen teknik indikatörlerinden olan Tom Demark Sequential’a göre, XRP fiyatı yakında yukarı yönlü bir değişim yaşayacak. Teknik indikatörün “Alım 9” sinyali verdiği görülüyor. Bu mum TD Sequential analizine göre kesinlikle fiyatın yükseleceği anlamına gelmekte.

XRP’nin yakında yükselişe geçeceğini gösteren teknik indikatör ise bu değil. Kripto para araştırma firması Blockfyre analisti Pentoshi de Twitter üzerinden yayınladığı açıklamada teknik analize göre önümüzdeki günlerde 0,475 dolara kadar çıkış yaşanabileceğini belirtmişti. Şu an için XRP fiyatının alım fırsatı verdiğini açıklayan analist, %9’luk düşüşün çok daha şiddetli bir yükselişle yatırımcıları sevindireceğini belirtti.

XRP Fiyatı Çıkmaza Girdi

Kripto para analisti Tony Spiltoro da TD Sequential sinyalinin yanılmadığını ve yakında sert bir yükseliş gelebileceğini belirtti. Yine de XRP’nin yükselişinde kripto para sektörünün de etkisi olacak ve sektörün düşüş trendinin devam etmesi bu yükselişi geciktirebilir.

Tabii ki yükseliş olasılığı olduğu kadar XRP fiyatının düşüş olasılığı da mevcut ve bu yönde iddialı olan analistler de bulunuyor.  Hangi yönün baskın çıkacağı ise bu hafta görülecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Erdi
    3 hafta önce

    Bok düzelir. Yıllarca milleti kendine güvenen yaturumcılarını zarara uğrattı.daha fazla dip yaptıracak bu şeref sizler…

    1