reklamı kapat

XRP Yatırımcılarının Beklediği Tarih Geldi!

Ripple'ın Swell etkinliği bugün başlıyor.
08:00
7 Kasım 2019

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi XRP yatırımcıları ve bunun arkasındaki firma Ripple için yılın en önemli etkinliği sayılabilecek Swell bugün başlayacak.

7-8 Kasım tarihlerinde Singapur içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe hem kripto para sektöründen hem de geleneksel finans sektöründen önemli isimlerin katılacağı belirtildi. Bunun yanı sıra Swell’in geçen sene olduğu gibi Ripple ve dolaylı yoldan XRP lehine birkaç olumlu gelişmeye ev sahipliği yapması ve XRP fiyatını yükseltmesi de beklentiler arasında yer almakta.

Açılış konuşması Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından yapılacak ve Garlinghouse’ın konuşması esnasında önemli bir duyuru veya müjde verilmesi muhtemel. Bunun yanı sıra Eski Hindistan Merkez Bankası Başkanı ve Uluslararası Para Fonu (IMF) Baş Ekonomisti Dr. Raghuran Rajan da ünlü CEO’dan hemen sonra konuşmasını aktaracak.

Swell Büyük Bir Duyuruya Mı Ev Sahipliği Yapacak?

Bundan bir sene önce yapılan Swell etkinliğine eski ABD Başkanı Bill Clinton gibi sansasyonel isimler damga vurmuştu. Aslında uzmanların Swell etkinliğinde önemli bir duyuru yapılacağını tahmin etmeleri, son dönemlerde XRP ağında yaşanan hareketlilikten kaynaklanmakta. 29 Ekim tarihinde XRP’nin transfer miktarında 24 saatlik bir rekor kırılmıştı.

XRP 24 saat içerisinde 1,6 milyon adet günlük transfere imza atarak aslında ağda normalin dışında bir şeyler yaşandığının sinyallerini verdi. Bu büyük bir ortaklık olarak yorumlansa da henüz Ripple’dan bir açıklama yapılmadı ve konferans bunun için en doğru tercih olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun