reklamı kapat

XRP Yatırımcılarına İyi Haber, Google Play ve App Store’dan Geldi!

XUMM uygulamasının beta versiyonu başladı ve mobil cihazlara indirilebilecek.
20:00
31 Mart 2020

Ripple (XRP) tabanlı cüzdan ve ödeme platformu XUMM, halka açık beta versiyonunu piyasaya sürdü ve söz konusu versiyonun hem App Store hem de Google Play mağazaları üzerinde kabul edildiğini duyurdu.

Uygulama bir süredir konuşulan ve merakla beklenen bir gelişme olarak biliniyor. Özellikle XRP tabanlı ödemeleri mümkün hale getirmesi ve daha önce de başarılı işler çıkartan Wietse Wind tarafından geliştirilmesi birçok yatırımcının merakını daha da arttırmıştı.

XUMM, XRP Yatırımcılarına Yeni Özellikler Sunuyor

Uygulamada sadece XRP değil, bunun yanı sıra daha fazla kripto para birimi desteği de bulunuyor. İsteyenler XRP Ledger tabanlı merkeziyetsiz borsa ile alım satım yapabiliyorken, isteyenler ise direkt XUMM üzerinde kripto para depolaması da yapabiliyor.

Ripple destekli XRPL Labs’ın CEO’su Wietse Wind konu hakkında yaptığı açıklamada XUMM’un insanlara Euro, Dolar, XRP  ve diğer para birimlerini başka hiçbir finansal kurumdan yardım almadan depolayabilme ve biriktirebilme imkanı verdiğini vurguladı.

Wind’e göre bu eşler arası ödeme, bireysel ödeme, e-ticaret ödemeleri, cüzdan desteği, çoklu para birimi desteği ve buna benzer birçok özelliğe sahip oldukça gelişmiş bir uygulama. Uygulamanın beta test süreci bittikten sonra da bütün kullanıcıların erişimine açılacağı belirtildi.

Ripple yatırımcılarını sevindiren başka bir haber daha 29 Mart tarihinde Santander’den gelmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Müjde
    3 ay önce

    Bende katıldım ama nasıl bakıldıgını nereden bakıldıgını bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

    1