reklamı kapat

XRP Tahminlerinde Yanılmayan Analistten Kritik Seviye Uyarısı!

Michael van de Poppe XRP'nin düşeceği noktayı açıkladı.
14:39
8 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP kesinlikle geçtiğimiz haftalarda efsanevi bir performans sergiledi ve kısa süre içerisinde 0,33 dolara kadar çıkarak yıllık rekorunu tazeledi. DeFi token’larının ve Ethereum’un parabolik yükselişinden sonra sessiz kalan XRP’nin bu yükselişi aslında yatırımcıların umutlarını da tazelemiş oldu.

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe ise XRP fiyatı hakkında sert bir iddiada bulundu ve bunun yakında çok daha hızlı bir şekilde düşüş yaşayabileceğini belirtti. Poppe, XRP/USD işlem çiftini değerlendirdiği tweet’inde ilk olarak 0,245 doların, bunun devamında ise 0,212 doların gelebileceğini vurguladı.

Poppe, Dipten Alınacak XRP Seviyesini Açıkladı

Poppe daha önce de XRP’nin yükselişi hakkında bir tahminde bulunmuş ve bu tahmini ile haklı çıkmıştı. Olası bir düşüşe karşı 0,212 dolar ve 0,245 dolar seviyelerinden alım yapacağını belirten Poppe, bunun devamında 0,33 dolar direncini kıracak bir rallinin başlayabileceğini belirtti.

Ripple rallisinin devam etmesi ihtimaline pek olası bakmadığını ifade eden Poppe, yine de XRP‘nin 0,21 dolar seviyesine düşmesine karşı alım yapmaya hazır olduğunu vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.