reklamı kapat

XRP Tahminleri İle Tanınan Analistten Rekor Fiyat Açıklaması!

Ripple fiyatındaki yükseliş rekora mı gidiyor?
18:55
11 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, geçtiğimiz iki haftada sansasyonel bir yükseliş elde etti ve hala önemli bir seviyenin üstünde tutmayı başarıyor. XRP’nin 0,33 dolara olan yükselişi başlamadan bu yükselişi haber veren bir analist ise şu an için XRP adına ya tamam ya devam anına gelindiğini düşünüyor.

Pentoshi olarak bilinen kripto para analisti Temmuz ayının sonlarında yükseliş sinyalini vermiş ve yaklaşık %40 oranında artış beklediğini ifade etmişti. O tarihlerde yerinde sayan XRP, gerçekten de bu açıklamadan sonra ani bir ralli ile %35 civarında değer kazandı.

XRP Rekora Gidiyor

Pentoshi daha sonra Ağustos ayının ilk haftasında yaptığı açıklamada hafif bir düzeltme beklediğini ifade ederek yine haklı çıktı. Kripto para analistinin son tahmini ise XRP yatırımcılarının neredeyse yıllardır beklediği bir yükseliş olarak biliniyor.

Pentoshi XRP fiyatının 200 günlük hareketli ortalamanın olduğu 0,29 doların üzerinde tutunması durumunda yakında fiyatı 1 dolara kadar çıkartabilecek bir ralliye başlayabileceğini ifade etti.

 Pentoshi’nin tahminine göre eğer XRP fiyatı burada tutunursa bir anda 0,93 dolara ve bunun devamında 1,09 dolara kadar yükseliş görülebilir. Haftalık olarak 0,33 doların üzerinde kapanış yapılmasının ralliyi getireceğini belirten analist, bunun çok basit olduğunu da ekledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.