WaykiChain Coin (WICC) Nedir? Nereden Alınır?

Özet

  • Yeni nesil bir oyun platformu olan WaykiChain, smart contracts altyapısı ile oluşturuluyor...
16:00
10 Aralık 2019

WaykiChain’i yeni nesil bir oyun platformu olarak tanımlayabiliriz. Smart contracts altyapısıyla oluşturulmuş platform Turing araçlarını destekliyor. Oyun tahmini, varlık işlemleri ve forex işlemleri WaykiChain ekosisteminin üç önemli parçası.

WaykiChain Nedir?

WaykiChain bu yıl ocak ayı başlarında piyasa sürüldü. Platformun token’ı WICC bu yazının hazırlandığı sırada 0.10 dolardan işlem görüyor. WICC 6 Mayıs’ta 2,83 doları görerek tüm zamanlar rekorunu kırdı. Toplam 210.000.000 WICC token’ının  189.000.000’i dolaşımda. WICC token’larının toplam piyasa değeri ise 20 milyon dolar. WaykiChain kripto paralar listesinin 125. sırasında yer alıyor.

WaykiChain Nasıl Çalışır?

WaykiChain ana ağ olarak faaliyet gösteriyor. Bireyler ve farklı kuruluşlar tıpkı Ethereum ve diğer ana ağlarda olduğu gibi WaykiChain API arayüzü üzerinden tüm dünyaya hitap eden uygulamalar geliştirip çalıştırabilir.

WaykiChain Merkezsiz Tahmin Uygulama ana ağın sabit ve güvenli bir şekilde çalıştığına kanıt oluşturuyor. Bu noktada WaykiChain’in itibari parayla yapılan oyun veya çekilişlerle hiçbir alakası olmadığını, yalnızca tahmin oyunları düzenlediğini belirtmemiz gerekiyor. Oyunlarda akıllı sözleşmelerle basılan oyun token’ları kullanılıyor. Kullanıcıların token satın almasına gerek yok; proje ekibi token’ları oyunculara ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Oyun token’ları itibari ve kripto paralara çevrilemiyor; yalnızca kullanıcıların sıralamaya girmesine yarıyor. WaykiChain kullanıcıları sıralamalarına göre ödüllendiriyor.

Futbol ve basketbol karşılaşmaları, etkinlikler, yarışmalar ve ekonomik olaylar için tek bir uygulamadan tahmin oyunlarına katılabilirsiniz: WaykiChain. Platform kullanıcılarının her biri kahin olarak görülüyor. Tuttuğunuz takıma oyun yapın, inandığınız şeyleri hayata geçirerek zirveye ulaşın, diğer oyuncularla kıran kırana bir rekabete girin; hepsi ve daha fazlası WaykiChain’de.

WaykiChain Nereden Alınır?

Dünyanın en yüksek alım-satım işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance‘den WaykiChain satın alabilirsiniz. Türkçe dil desteği ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi sebebiyle Binance platformu tercih edilebilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar