X


Uzmanlar Yorumladı: Bu 5 Altcoin’de Çılgın Artışlar Bekleniyor!

Uzmanlar bu dönemde alım fırsatı yaratan ve patlaması beklenen kripto paraları sıraladı.
18:34
25 Eylül 2021

Kripto para piyasası, Çin’den gelen dalgalar ile hareketli günler geçiriyor. Önce Evergrande borç krizi ardından Çin Halk Bankası’ndan gelen kripto yasağı piyasanın kızıla bürünmesini tetikledi. Birçok kripto para kayıplar görürken Altcoin Daily YouTube kanalı, bu dönemde alım fırsatı yaratan ve patlaması beklenen kripto paraları sıraladı.

İşte O 5 Kripto Para

Ünlü analistler; popüler kripto paralar Internet Computer (ICP), Ripple (XRP), UniLayer (LAYER), Chainlink (LINK) ve Flow’un (FLOW) çılgın derecede artış yaşayacağını düşünüyor.

Altcoin Daily, bu altcoin’leri bildirirken önemli gelişmelerin de altını çizdi. Dfinity, yıl sonuna kadar Internet Computer’da Bitcoin akıllı sözleşmelerini piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu adım Bitcoin’i DeFi ve Web 3.0’da kullanılabilir hale getirmek adına daha geniş ölçekli bir endüstri girişiminin bir parçası olarak tanıtılıyor. ICP, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 45 dolardan işlem görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ripple ve SEC davası sürerken düzenleyici sorunlara rağmen CBDC çözüm uygulaması gibi gelişmelerin ardından Ripple topluluğu iyimserliğini korumaya devam ediyor. Ayrıca Ripple yakın zamanda yerel banka hizmetlerinde yer almak adına Tayland lokasyonuna genişledi.

UniLayer, merkezsiz alım satım deneyimini sağlayan çok zincirli bir platformdur. LAYER tarafından gelen olumlu haber ise Gaia adlı yeni bir metaverse’in yakın zamanda piyasaya sürülmesidir. Lansman gününde UniLayer, tüm yatırımcılarına özel bir airdrop ile GALA token’ı dağıtacak.

Chainlink (LINK), yakın zamanda ağda merkezsiz bulut depolama hizmeti sunan ColdStack ile entegrasyon açıkladı. Blockchain oranle’ın fiyat beslemeleri artık platformunda kullanıcılarına sunulacak ve en uygun maliyetli merkezsiz depolama seçenekleri edinilecek.

Flow Beklentileri Oldukça Yüksek

Listenin en dikkat çekici kripto paralarından biri de Flow oldu. Sadece bu hafta firma 250 milyon dolarlık bir finansman turu gerçekleştirdi. Şirkete 7.6 milyar dolarlık değer biçildi. NBA Top Shot’ın arkasındaki firma, İspanya’nın futbol ligi La Liga ile ortaklık duyurdu. Bununla birlikte bir futbol NFT pazarı planı gündemdeyken finansman turu NBA Top Shot operasyonlarını genişletmede kullanılacak. Piyasa değeri sıralamasında 94. olan FLOW, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 16 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar