X


Uzman Analist: Bu Altcoin, Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bırakacak!

Piyasanın popüler bir analistine göre bu altcoin, Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha iyi performans sergileme potansiyeline sahip.
16:08
8 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasanın popüler yatırımcı ve analistleri arasında yer alan The Crypto Dog, yaptığı son açıklamalar ile piyasanın en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) çok güçlü sinyaller verdiğini ifade etti. Ancak analiste göre bir altcoin hem Bitcoin’den hem Ethereum’dan çok daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip.

Bitcoin ve Ethereum

Sektörde The Crypto Dog olarak bilinen anonim analist, Twitter aracılığı ile yaptığı açıklamalarda, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini geçme eğiliminde ve dolayısıyla bir yükseliş eğiliminde olduğunu ifade etti. Bitcoin’in gerçekten ciddi yükseliş sinyalleri verdiğini ifade eden analist, hedeflerinden vazgeçmediğini de ifade etti.

Analist bu noktada yaptığı açıklamalarda, “Konsolidasyon tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Yakında sert bir şekilde yükseliş trendi olacak.” sözlerini kullandı.

Nitekim lider kripto para birimi Bitcoin bugün haftaya iyi bir başlangıç yaptı ve uzun zaman sonra 65.000 dolarlık önemli seviyenin üzerine yükseldi.

Bitcoin’in yanı sıra Crypto Dog, Ethereum’un da yükselen bir kanalda işlem gördüğünü ifade ediyor ve dikey bir birikim aşamasında bulunduğunu dile getiriyor. Buna ek olarak analist, ETH’da grafiklerin oldukça temiz göründüğünü de ifade ediyor.

Bu Altcoin’e Dikkat!

Analist her ne kadar BTC ve ETH’da ciddi yükselişler beklese de Solana’nın (SOL) iki kripto paradan da daha iyi performans sergileyebileceğini ifade ediyor. Bu noktada Crypto Dog, “SOL, BTC ve ETH’den çok daha güçlü, çarpıcı.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak akıllı sözleşme platformu Solana, son 30 günde %53’ün üzerinde yükselerek şu anda dördüncü en büyük kripto varlığı konumunda yer alıyor. Aynı süre içinde Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %21 ve %32,6 arttı.

Popüler kripto stratejisti, Solana‘nın değerinin Ethereum’dan daha hızlı artacağını düşündüğünü de ifade ediyor ve SOL/ETH çiftini de değerlendirdiğini belirtiyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar