X


Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! İşte Analistin 2022 Beklentileri

Ünlü analist 2022'nin ilk çeyreğinde Bitcoin ve altcoin'erde büyük artışlar bekliyor.
08:40
31 Aralık 2021
Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! İşte Analistin 2022 Beklentileri

Önde gelen kripto para analisti ve trader Capo, kaçınılmaz bir altcoin rallisi öngörürken Bitcoin’in (BTC) kısa vadeli geleceği konusunda hala iyimser olduğunu belirtti.

2021’nin İlk Çeyreğinde Yükseliş Bekliyor

Capo kullanıcı adı ile bilinen ünlü analist, 2022 için kripto para piyasasına yönelik yaptığı yeni tahminlerini açıkladı. Tahmin’lerini ve beklentilerini Twitter’dan paylaşan Capo, 227.400 Twitter takipçisine, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı için 2022’nin ilk çeyreğinin “yükseliş olması gerektiğini” söyledi.

Capo yaptığı açıklamada tam olarak şu ifadeye yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Hala temel desteğin (40 bin-42 bin dolar) üzerinde ve yeni yükseliş trendi sağlam. Kasım düzeltmesi sırasında gizli yükseliş sapmaları oluştu.”

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %1’lik bir artışla 47.327 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Ancak piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı da bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %18’lik bir düşüş yaşadı ve hala bu seviyenin altında el değiştiriyor.

Altcoin’ler Patlamanın Eşiğinde

Capo ayrıca altcoin‘lerin büyük bir patlamanın eşiğinde olduğunu düşündüğünü de takipçileri ile paylaştı. Popüler analist altcoin’ler hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Altcoinler fraktal yakınlaştırıldı. Birçoğu w3‘e başlıyor, bu yüzden bu çok mantıklı olacaktır.

Ayrıca popüler analist kısa süre önce akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yerel varlığı olan ADA’nın daha geniş bir altcoin dalgalanmasının parçası olarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) geçebileceğini tahmin etti.

ADA, Eylül ayı başlarında yaklaşık 3,10 dolarlık ATH’ye ulaştığından beri, %57’den fazla ciddi bir fiyat düzeltmesine katlandı.

Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı şu anda son 24 saatte %1.48’lik bir artışla 1.34 dolardan işlem görürken geçtiğimiz ay %15’ten fazla düşüşle 1.21 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar