X


Ünlü Analist’in Solana Tahmini Dudak Uçuklatıyor! SOL, BTC ve ETH’yi Geride Bırakabilir

Ünlü kripto para analisti Solana'nın Bitcoin ve Ethereum'u geride bırakabileceğini düşünüyor.
13:20
22 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen bir kripto trader’ı ve analisti, Ethereum (ETH) rakibi Solana‘nın (SOL) mevcut seviyelerinin dört katından fazla yükselmeye hazır göründüğünü söyledi.

Solana Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bırakabilir

Smart Contracter adlı ünlü kripto para analisti, popüler kripto para birimi Solana hakkındaki tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Ünlü analist 174,900 Twitter takipçisine Solana’nın (SOL) hem Ethereum’u (ETH) hem de Bitcoin’i (BTC) gölgede bırakacağını öngörüyor.

Hedef fiyatı şimdi 900 dolar. Bu SOL‘un mevcut değerinden %360’tan fazla bir değer artışa eşdeğer.

Öncelikle Elliot Dalga teorisine dayanan kripto para analisti, Solana’nın Ethereum’a ve Bitcoin’e karşı eşleştirildiğinde yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Elliot Wave teorisi, bir dizi dalga halinde grafiklerde kendini gösterme eğiliminde olan topluluk psikolojisini kullanarak varlıkların nereye gittiğini belirleme yöntemidir.

Solana (SOL) 900 dolara ulaşacak. Şaka değil, olacak… ETH/BTC yükseliş görünüyor, SOL/BTC yükseliş görünüyor ve SOL/ETH de yükseliş görünüyor, bu yüzden doğal olarak SOL benim en büyük çantam ve BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğine inanıyorum.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada popüler kripto para birimi Solana, CoinMarketCap’den alınan verilere göre Eylül ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinin biraz altında 205 dolarda işlem görüyor.

Smart Contracter, Solana‘nın son dönemde yeniden canlanmasının altcoin‘in iki kilit direnç seviyesinin üzerine çıkmasından sonraki ilk günlerinde olduğuna inandığını söyledi.

SOL BNB İle Benzer Bir Grafik Oluşturuyor

Smart Contracter, geçtiğimiz ay Solana‘nın, bu yıl Ocak ve Mayıs ayları arasında %1,600’ün üzerinde bir artışla rekor seviyeye ulaşan Binance Coin‘e (BNB) benzer grafik davranışı sergilemeye başladığını söylüyor.

Solana, BNB’nin modelini tekrarlarsa, kartlarda 900 dolarlık bir fiyat olduğunu söylüyor.

“Aynı hisler, aynı anlatı… SOL, BNB‘nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara gidebilir.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar