X

Ünlü Analist Önümüzdeki Haftalarda Sert Yükseliş Beklediği 5 Projeyi Açıkladı!

Ünlü analist bu sefer kendi altcoin sepetini açıkladı. Peki neden bu altcoinlere yatırım yapıyor?
00:25
12 Ağustos 2021

Çok sayıda kripto para yatırımcısı tarafından takip edilen Coin Bureau kanalının ünlü analisti Mike Jenkins önümüzdeki aylar için yükseliş beklediği bazı projeleri açıkladı. Geçtiğimiz günlerde yine benzer bir kanalda IOTX için tahminde bulunulmuş ve sonrasında ilgili altcoin %400 fiyatlama yapmıştı. Elbette bu tarz tahminler her zaman yatırımcısına kazandırmıyor. Tamda bu yüzden burada paylaşılanlar bilgi verme amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. Kripto para piyasaları son derece ciddi riskleri içinde barındırır.

İlk Sırada Ethereum (ETH) Var

Kişisel portföyünün önemli kısmını Ethereum’da tuttuğunu söyleyen analist 2021 yılının kalan günlerinde güzel rakamların görüleceğine inanıyor.

“Elimdeki varlıklar arasında yükseliş beklentisi sınırlı ancak potansiyeli yüksek Ethereum bulunuyor. Yukarıdaki hedeflerine ulaşma ihtimali son derece yüksek olan Ethereum (ETH) benim için vazgeçilmez”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Londra güncellemesine değinen Mike bunun Ethereum (ETH)’u deflasyonist bir varlığa dönüştüreceğine inanıyor. Yıl sonuna kadar Ethereum ağ hareketliliğinin artmasını bekleyen analist daha fazla Ethereum’un yakılacağını öngörüyor.

Yükseliş beklentisinin diğer önemli bir sebebi ise SEC’in masasında onay bekleyen 2 Ethereum ETF’si, Mike bu başvurulardan en az birinin onaylanmasını bekliyor.

Coin Bureau

Cardano (ADA) Gelecek Vaat Ediyor

Ünlü analist Cardano fiyatının Ethereum’dan daha güçlü şekilde artacağına inanıyor. Son düşüşe rağmen güçlü kalmayı başaran Cardano (ADA) Bitcoin (BTC) fiyatının kendini sarsmasına izin vermedi.

“Uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme güncellemesi haftalar sonra hayata geçiyor. Cardano (ADA) ağını kullanmak isteyen yüzbinlerce kullanıcı bulunuyor. Ağ dApp projeleri için harika bir alternatif olacak”.

Mike önümüzdeki aylarda Cardano (ADA) için 4 ile 5 dolar seviyelerinin görüleceğine inanıyor.

Solana (SOL)

Jenkin altcoin sepetinin ilk sıralarında Solana’yı tutuyor. Ünlü analist fiyatın yükseliş hareketini devam ettireceğini düşünüyor. Visa veya Mastercard gibi geleneksel sistemler kadar işlem gerçekleştirebilen Solana ağı büyük bir potansiyeli içinde barındırıyor.

Üstelik bu yıl içinde Solana diğer kripto para projelerinden daha fazla yatırım aldı. Audius gibi potansiyeli yüksek projelere de ev sahipliği yapan Solana yıl sonuna kadar mevcut fiyatını katlayabilir. En azından Mike bu şekilde düşünüyor.

Polygon (MATIC)

Erken dönem MATIC yatırımı yapamadığı için pişman olduğunu söyleyen Mike, alım için geç kaldığından dolayı kendisine kızdığını söylüyor.

“Polygon, Ethereum için tercih edilen önemli bir layer2 çözümdür. Hızlı ve ucuz aynı zamanda ETH ile son derece uyumlu bir yapıya sahip”.

Projenin kitlesel olarak benimsendiğini düşünen Mike yıl sonuna kadar 5 doların görüleceğine inanıyor.

İşte Son Proje: Terra (LUNA)

Piyasa değeri yıl başından bu yana 10 kat artan ve 2 milyar doları gören Terra mevcut performansını devam ettirebilirse ciddi yükseliş gösterebilir.

Mike, Terra için yıl sonuna kadar 100 dolar gibi bir hedef belirlemiş. Merkeziyetsizlik konusunda projenin kendisini geliştirmesi gerektiğine inanan ünlü analist tüm protokollerin yeterince test edilmediğini de söylüyor.

Düzenleyici baskılarla karşı karşıya kalabilecek Terra projesi diğer varlıklara göre daha fazla risk barındırıyor. Ancak Mike tüm bunlara rağmen yıl sonuna kadar güzel bir yükseliş yakalanacağına inanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar