X


Ünlü Analist Cardano (ADA) Tahminini Paylaştı: Ayı Piyasası Devam Ederse Bu Seviyeler Görülebilir

Benjamin Cowen, ayı piyasasının yoğunlaşması durumunda popüler altcoin Cardano (ADA) için bazı fiyat hedefleri sundu.
13:00
22 Mayıs 2022
Ünlü Analist Cardano (ADA) Tahminini Paylaştı: Ayı Piyasası Devam Ederse Bu Seviyeler Görülebilir
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, kripto para birimleri için ayı piyasasının yoğunlaşması durumunda popüler altcoin Cardano (ADA) için bazı fiyat hedefleri sundu.

Cardano (ADA) Düşüş Trendinin Ortasında

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, yeni bir strateji oturumunda kripto para piyasasının güncel durumunu değerlendirdi.  Cowen yaptığı açıklamalarda 743.000 YouTube abonesine Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano‘ya baktığını ve çiftin güçlü bir düşüş trendinin ortasında olduğunu söyledi.

Cowen’e göre, ADA/BTC çifti 2018 ayı piyasasının en düşük seviyesi olan 0.0000085 BTC veya 0.25 doları tekrar ziyaret etmesi durumunda Cardano’nun değerinin yarısından fazlasını kaybedeceğini söyledi.

Ünlü analist, Cardano (ADA) hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bak, ayı piyasasındayız. Altcoinlerin ayı piyasasında kesinlikle mahvolduğunu biliyoruz. Bu altcoinlerin Bitcoin paritesinde bir ayı piyasasında bozulduğunu ve ayrıca bir boğa piyasasında da bozulabileceğini biliyoruz.

ADA/BTC çiftinde Bitcoin’in ayı piyasasında vurduğu değerlemelerin en altına inersek, ADA fiyatında başka bir %55 düşüşe bakıyor olacaksınız. ADA’nın mevcut fiyatından %55’lik bir düşüş, ADA‘yı yaklaşık 0.25 dolar civarında bir değere getirecektir. Yani bu da başka bir %50’lik düzeltmeye eşdeğer.

Bana bunun olamayacağını söyleme. [Son ayı piyasasını] yaşadım ve hatta 0,10 dolardan ADA almaya başladım ve akıllı olduğumu düşündüm ve sonra %80 düştü. ADA 0,10 dolar, neden şikayet ediyorsun?’ diyebilirsiniz. %80 düştüğü için o zaman pek akıllıca gelmiyordu. İnsanlar bu şeylerin ne kadar acımasız olabileceğini unutuyor.

ADA Güncel Durum

Piyasa değeri bakımından en büyük 8. kripto para birimi olan Cardano (ADA), kripto para piyasasında yaşanan son çöküşten büyük ölçüde etkilenen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Öyle ki popüler altcoin, yaşanan son çöküşün öncesinde 0.90 dolar seviyelerinde hareket ederken, Terra (LUNA) ve UST krizinin ardından 0.4 dolar seviyelerine kadar geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Cardano (ADA), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.76 artışla 0.53 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar