X


Ünlü Analist Bitcoin Rallisi İçin Net Tarih Verdi

Crypto Birb, Bitcoin yatırımcılarını umutlandırdı.
15:07
21 Temmuz 2020

Bitcoin son birkaç haftadır düz bir çizgi üzerinde seyretmekte ve uzun bir süreden beri 9.000 dolar bandının çok fazla dışına çıkmadı. Konsolidasyon kanalı 10.000 dolar ile 9.000 dolar arasında olsa da son haftalarda 9.200 dolar ile 9.150 dolar gibi oldukça dar bir aralığa sıkıştığı görüldü.

Azalan ticari hacmin ve likiditenin bu volatilite azalmasında etkili olduğu biliniyor. Kripto para analistleri ise şu sıralar altcoin’lere odaklanmış durumda. Özellikle merkezsiz finans (DeFi) sektöründe görülen hareketlenme, yatırımcıların iştahını kabartıp onları BTC’den buraya çekmekte.

Bitcoin İçin Son 3 Gün

Bir kripto para analisti ise yakında bu durgunluğun biteceğini ve Bitcoin’in “devasa bir kırılma” yaşayacağını düşünüyor. Crypto Birb olarak bilinen kripto para analisti bu tahmini için gün de belirtti ve 3 gün içerisinde her şeyin değişeceğine işaret etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analist bu tahminini devamında şu an için borsalardaki hareketliliğin çok az olduğunu ve kimsenin BTC satmaya yanaşmadığını da belirtti.

Crypto Birb’ün yanı sıra ünlü fon yöneticisi Kyle Bass da Bitcoin için yükseliş sinyali vererek BTC yatırımcılarının umutlarını arttırdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar