Tüm SHIB ve DOGE Tahminlerini Bir Kenara Bırakın! Tecrübeli Analist İddialı: 2023’te Hazır Olun!

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) yatırımcın odak noktası olmaya devam ederken, kıdemli bir analist 2023'ten beklentilerini paylaştı. 
14:40
4 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) yatırımcın odak noktası olmaya devam ederken, kıdemli bir analist 2023’ten beklentilerini paylaştı.

Shiba Inu: Shibarium, Fark Yaratacak!

Kripto para piyasasında onlarca kaliteli ve umut vaat eden proje varken, Shiba Inu ve Dogecoin farklı sebeplerden ötürü yatırımcın göz bebeği olmaya devam ediyor. 2021’de yatırımcıların zengin olma hayalini gerçeğe dönüştüren meme coin’ler, gerek makroekonomik şartlar gerekse de sektördeki krizler nedeniyle 2022’de bekleneni veremedi. Önde gelen bir analist 2023 için iyimser bir tablo çiziyor. Danielle Toit’e göre, SHIB ve DOGE hala gizemli güçlerini koruyan ve uygun şartlarda eski parlak günlerine dönebilecek projeler. SHIB, giderek daha fazla işletme tarafından ödeme sistemi olarak benimsenirken, metaverse projesi ve yeni listelemeler heyecanın devam ettiğini ortaya koyuyor.

SHIB‘de yatırımcı sayısı da artarken, sosyal medyada meem coin’e yönelik ilgi azalmıyor.  Bugünlerdeki en büyük heyecan ise Shibarium. Layer-2 çözümü olan Shibarium, ağın büyümesine yardımcı olmak ve ekosistemi düzenli ödemeler için daha uygun hale getirmek için oluşturuldu. İşlem maliyetleri düşeceği için bu, benimsemeye ciddi şekilde yardımcı olabilir. Shibarium’un 2023 yılında ayrıca SHIB NFT oyunlarının popüler hale gelmesi ve daha fazla insanı metaverse’ye çekmesi bekleniyor. Analiste göre, tüm bu gelişmeler SHIB için parlak bir 2023’e işaret ediyor.

DOGE: Musk Etkisi ve Sürpriz Ralliler!

Analiste göre, Musk ve Twitter dünya basınının gündeminde olmaya devam edecek. Musk, 2023’te de DOGE’ye verdiği desteği sürdürecek. Tesla CEO’su, DOGE’un ödemelerde kullanılabilecek en iyi kripto para birimi olabileceğini ima etmişti. Elon Musk, DOGE‘un SpaceX projesinde bile DOGE’u ön plana çıkardı. Bu aynı zamanda yalnızca kripto para ile finanse edilecek ilk uzay seferi olacak.

Önümüzdeki yıllarda Musk ve DOGE hayranları, meme coin için çok daha fazla kullanım alanı olacağına inanıyor. Bazı insanlar, DOGE’un diğer tüm para birimlerinin yerini alabileceğini söyleyecek kadar ileri gidiyor. Ancak abartı bir yana DOGE gerçekten de 2023’te sürpriz rallileri ile gündemde kalmaya devam edecek. Bu nedenle, hem SHIB hem de DOGE 2023’te yeniden ivme kazanacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar